Перейти до основного вмісту

ПАТРІАРХ ФІЛАРЕТ - ПУТІН – ЦЕ ГІТЛЕР СЬОГОДНІ

ПАТРІАРХ ФІЛАРЕТ - ПУТІН – ЦЕ ГІТЛЕР СЬОГОДНІ

Патріарх УПЦ КП Філарет вважає, що у міжнародній політиці президент Росії Путін копіює дії Гітлера і тому так само трагічно завершить свою політичну кар’єру.
Про це очільник Київського Патріархату розповів у інтерв’ю «5 каналу».
«Світ порівнює його з Гітлером, тому що Путін діє так само як Гітлер. Він теж захищав судетських німців, які перебували на території Чехословаччини. Приєднав Австрію, незалежну державу. Обманув свій народ за допомогою пропаганди. Те саме робить сьогодні Путін: відібрав Крим, сподіваємося тимчасово, своє населення ввів в оману, ніби у нас діють фашисти. І багато росіян повірило. Обставини повторюються. Тому світ і порівнює його із Гітлером», - сказав він.
Патріарх зазначив, що Бог ніколи не буде на боці нападника, а Росія у відношенні до України виступає у ролі агресора.
«Треба звернути увагу, що це є агресія: Путін, Росія нападає, і тому Росія є агресором, а раз вона є агресор, то Бог нападника не підтримуватиме. Бог не може бути з неправдою і зі злом. А раз Бога там немає, то там не може бути перемоги», - зауважив першоєрарх.
«Бог завжди на стороні бідних, поневолених, на боці жертви агресії. Чому весь світ став на захист України? А тому, що побачив, що страждає невинна держава, яка віддала свою ядерну зброю, а тепер зазнає нападок з боку гаранта. І народ, і світ бачить це, і тому стали на захист України і ООН, і ЄС, і США , НАТО. Увесь світ підтримує і дивується довготерпінню України, що вона так довго терпить. Бог також довготерпеливий, але приходить кінець і його терпінню. І нашому терпінню теж прийде кінець. І тому ми маємо право на захист. А Гітлер, оскільки він був агресором, то завершив свою історію ганебно, сам покінчив життя і довів до ганьби німецький народ. Те ж саме буде і з Путіним», - резюмував Патріарх Філарет.

За матеріалами РІСУ


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…