Перейти до основного вмісту

ПРО ФІЛЬМ НОЙ

ПРО ФІЛЬМ НОЙ

Напевно, мало кого залишив байдужим фільм Ной, особливо віруючих людей. І це очевидно. Знаючи добре Біблійну історію про Ноя, хотілося подивитися однойменну екранізацію.
Читаючи багато відгуків, більшість з яких негативні, ми з сім’єю вирішили наочно подивитися на цей «витвір мистецтва». Дійсно, можна підтвердити, що творці фільму значно відхилилися від Біблійної теорії про часи Ноя та багато чого дофантазували, що, безперечно, приносить багато негативу.
Але я б хотів з концентруватися на одному факті, про який у відгуках я ніде не читав. А саме, що ряд героїв фільму «жалілися на Бога», що вони перестали чути Його, або, що Він перестав до них говорити. Ія це була справжня трагедія для їхнього життя. Який це неймовірний факт!!! Люди усвідомлювали всю трагічність та беззсенсність свого існування, тому що Бог перестав говорити до них!!!
А чи є це трагедією для нас, людей ХХІ століття? Чи ми вже звикли до цього, що ми не чуємо Бога та й, взагалі, не знаємо, що таке голос Божий. Але, думаю, що ще більша трагедія в тому, що ми і не хочемо чути голос Божий у своєму житті – і це, дійсно, катастрофа сьогоднішнього людства. Парадокс - ми не хочемо чути голос свого Творця. Ми стали занадто розумні, гордовиті, зайняті та ліниві, щоб слухати Того, Хто володіє всією мудрістю, всіма знаннями… але також, наші гріхи не дають нам можливість чути голос совісті, голос глибокого сенсу... Чому – напевно, це вже тема інших роздумів, іншої статті.

Чи варто переглянути фільм Ной? Вирішувати кожному особисто, хоча, можливо, Бог може нам проговорив навіть через цей невдалий фільм…

P.S. а які Ваші думки щодо цього фільму?
  
Сергій Гула


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…