Перейти до основного вмісту

ЗА УКРАЇНУ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ БІЙ – ХТО ПЕРЕМОЖЕ?

ЗА УКРАЇНУ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ БІЙ – ХТО ПЕРЕМОЖЕ?

І ця війна, найперше, не фізична – а духовна! І нам потрібно це дуже добре усвідомлювати. І не просто усвідомлювати, а діяти відповідно. А саме: регулярно поститися та посилено молитися аж до повної перемоги.
Нам, дійсно, потрібно молитися і поститися як ніколи до цього. Демони стараються не відпустити Україну. Очевидно, що з часів комуністичного та атеїстичного рабства - Україна відроджується – і найперше, духовно. Кількість церков та віруючих постійно зростає, Слово Боже все більше шириться, народ вже не хоче жити за тоталітарного та корумпованого царька – люди хочуть правди, достойності та свободи!
Чи Бог бажає, щоб Україна була духовно і матеріально процвітаюча – безперечно, що так – і Він все для цього зробив! Але є і ще наша роль – людей, що, найперше, духовно розуміють, що відбувається, і що можуть в тривалій молитві та пості вести духовну війну. По-суті, доля України в наших руках. Руках тих, хто знає Бога, є відповідальним у молитві та Богошуканні.  
Згадаймо один прекрасний приклад з Біблії, коли Даниїл сильно молився, постився та просив за свій народ. І Бог почув його та послав Ангела з відповіддю, але духовний, сатанинський князь перського царства не пускав Божого Ангела до Даниїла. І була битва не один день, а потім прийшла підмога від Архангела Михаїла – і Бог переміг. Як наслідок – звільнення з багаторічного рабства Ізраїльського народу та навернення його до Господа.
Україні потрібна ось така, віддана, невідступна, тривала молитва за наш край. Є сатанинський духовний князь, який старається утримати країну, особливо східні регіоні в своєму поневолені. І зараз триває духовна війна! І ми маємо в ній перемогти!
Вірю, що це остання найсерйозніша духовна війна за Україну, яка буде вирішувати майбутнє нашої держави аж до останніх часів! Вірю, що ми переможемо в ній! І в Україну, дійсно, прийде велике пробудження, якого ще не було, і це пробудження пошириться на багато народів і слава «останнього храму» в повноті проявиться на українських землях.
Дорогі мої брати і сестри! Молімося так, як ніколи до цього раніше! Так важливо сьогодні нам набагато більше часу проводити в пості і в молитві, аніж за екранами телевізорів чи в інших справах! Ми потрібні нашій країні зараз найбільше. Наша молитва, як фіміам, який донесеться до Небес, і це буде любе для нашого Господа і Він дасть перемогу над всякими нечистими духами, що панували над Україною!

З нами Бог і ми переможемо!


Сергій Гула 

Коментарі

 1. Господь сил с нами !!!

  ВідповістиВидалити
 2. Цитата: "Чи Бог бажає, щоб Україна була духовно і матеріально процвітаюча – безперечно, що так – і Він все для цього зробив!"
  Де про це сказано?
  В Біблії про Україну не йдеться.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Шановний брате! В Біблії ніде конкретно не йдеться саме про Вас особисто, але це не означає що Біблія не говорить про Вас.

   Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…