Перейти до основного вмісту

ЧИМ БІЛЬШЕ ВИПРОБУВАНЬ – ТИМ БІЛЬШЕ МОЛИТВИ…

ЧИМ БІЛЬШЕ ВИПРОБУВАНЬ – ТИМ БІЛЬШЕ МОЛИТВИ…

В своєму житі ми проходимо і будемо проходити багато випробувань, спокус, мук, горя… На жаль, так буває в житті. Питання лише в тому – як ми реагуємо на ці обставини, і що ми будемо робити.
Згадується Біблійна історія, коли Ісус молився в Гефсиманії. Він знав, що завтра Його нещадно будуть катувати та принижувати. Він знав, що Його жорстоко розіпнуть, висміявши перед цим… В цій важкій ситуації – Він молився, не шукаючи підтримки ні у кого – лише в Бога! Який це фантастичний приклад для нас.
В сучасному перекладі 22 глави Матвія написано, що переживаючи страшні муки в саду, Христос ще сильніше молився, покладаючи всю надію на Отця.
Ми не вміємо цього робити. Ми не хочемо цього робити. Ми шукаємо відчайдушно допомоги в будь-кого, але в не годинних спілкування з Тим, Хто в дійсності може нам допомогти.
Чому ми не молимося годинами, коли така сильна спокуса гріха, наживи, влади, забороненого сексу, наркоти… чому не молимося годинами, коли в тяжких бідах та в хворобах… чому не молимося багато, коли ворог нагло роздирає нашу рідну країну… Чому?
В будь-якому разі Ісус показав нам приклад, що робити у тяжких життєвих обставинах. І ми знаємо результат Його молитов: спочатку ангел з’явився з Небес і підкріпив Хреста, а потім Господь переміг весь ад!
В тяжких обставинах життя – ми можемо бути або тими, хто програє, або переможцями…, а формулу успіху ми знаємо – залишилося тільки її застосовувати.

Благословінь Вам,
Сергій Гула


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…