Перейти до основного вмісту

В ЧАСИ СПОКУС

У МОМЕНТ СПОКУСИ
або що очікує Господь від нас під час спокус 

У момент спокуси – Я очікую від тебе сили,
Я очікую від тебе, що ти будеш боротися за свою віру,
Я очікую, що ти будеш добрим воїном, який б`ється до смерті, а не програє, дизиртириючи (адже справді – справжній воїн має два завершення битви – або смерть або перемога).
Воїн, що попадає в полон – стає гірше раба – ми повинні слідкувати, щоб під час наших битв зі спокусами (в кожного свої випробування, диявол знає як і чим атакувати кожну віруючу людину), з дияволом – ми не попали в полон спокуси – тоді, в полоні, диявол, що захоче з нами зробить, ось чому страшний гріх, який людина не може здолати, не хоче здолати – гріх перетворює людину в раба диявола, і тоді не воля Божа, а воля диявола відбувається в житті людини – а воля диявола для людини чітка – вкрасти (щасття, радість, благословіння, благодать…), вбити (плоть через хвороби та страждання), погубити (душу в аду)!!!
Євреям 12:4 – ви ще не до крові боролись проти гріха. Наскільки ми далеко можемо дойти борячись проти гріха, і як важко ми можемо боротись проти гріха – треба все робити – аби не згрішити!
Спокуса не для того, щоб чинити гріх спокуси – спокуса для того, щоб переносити її, щоб ставати переможцями, загартовуватися, як добрі воїни - а в наслідок того, отримати вінця життя від Господа.
Якова 1:12 – Блаження людина, яка переносить спокуси, бо бувши випробувана, отримає вінця життя, якого Господь обіцяв тим, хто любить Його.
Господь очікує від нас, що ми будемо переможцями в часи спокуси. Та й взагалі, наше спасіння залежить від того, чи ми навчимося стояти і перемагати в дні спокуси – це важкі дні, але в них обов`язково потрібно навчитись перемагати – це те, що від нас очікує Господь!

Откровення 3:5 – Переможцю дам білі одежі і не буде стерто його ім`я з Книги Життя і визнаю його перед Отцем Моїм і перед Анголами Його.

Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…