Перейти до основного вмісту

Легко ли верить Богу?


Легко верить Богу о детях, когда человек молод, здоров и полон жизненных сил.
Наверное, Аврааму и Сарре труднее было поверить Богу о детях в возрасте около ста лет.

Легко верить Богу об исцелении, когда симптомы не тяготят, диагноз не режет слух, и, в конце концов, мы ведь знаем, что врачи - от Бога и принимать лекарства не противоречит Писанию.
Труднее верить Богу об исцелении, когда человек внезапно оказывается сбитым с ног и выбитым из привычного течения жизни, внезапно ворвавшимся в его лексикон трудно произносимым диагнозом и жизнь оказывается разделенной на «до» и «после».

Легко верить Богу об обеспечении, когда за плечами престижный вуз и несколько лет опыта работы в хорошей компании на приличной должности.
Наверное, труднее верить Богу об обеспечении, бывшему выпускнику ПТУ без опыта работы или человеку пред пенсионного возраста, оказавшемуся уволенным в связи с сокращением штата.

Легко верить Богу о спутнике жизни, с где-то похожими недостатками и проблемами.
Труднее верить Богу о человеке с достойными уважения взглядами на жизнь и целями, устремленными на будущее, изменяющее и влияющее на жизни многих людей, потому что тогда придется меняться самому, разбираться со своими страхами и комплексами.

Легко верить Богу о решении проблем и вопросов, если они более или менее, так или иначе решаемы, и в принципе ты с ними можешь разобраться. В конце концов, ты же христианин, ты достойный человек, на тебя все смотрят и на тебя должны ровняться, ты должен быть примером духовности и моральности для всех знакомых.

Труднее верить Богу, когда внезапно свалившаяся ноша, оказывается явно не твоей весовой категории и вопросы к Богу сводятся к чему-то типа: «Боже, за что? Почему это случилось со мной? За какие и за чьи грехи Ты меня наказываешь?»

А ведь такие ситуации должны заставить спросить Бога: «Боже, для чего это случилось? Чему Ты хочешь научить меня и кому я смогу послужить, пройдя эти испытания?»
А ведь именно в таких ситуациях, человек сверх надежды надеется с надеждой, верит только одному Богу, потому что ни один человек не в силах помочь.
А ведь именно из таких обстоятельств берут свое начало большинство свидетельств явления Божьей славы через спасение, исцеление и избавление тех, кто полностью доверил Богу себя и свою жизнь, кто расписался в своем бессилии, но укрепился надеждой на Господа, избавляющего слабого, оживляющего мертвых и спасающего, надеющихся на Него.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…