Перейти до основного вмісту

ЩО Є СИЛОЮ…ДЖЕРЕЛОМ ЖИТТЯ?


ЩО Є СИЛОЮ…ДЖЕРЕЛОМ ЖИТТЯ? або дещо про обнову нашого розуму...Як часто люди в житті є слабкими, не продуктивними, лінивими, в депресіях, без плоду в житті, і на жаль, часто бачиш в такому стані багатьох віруючих людей. Які не мають радості, задоволення від життя, а найголовніше – в них відсутній плід життя, плід для Господа…
Людство постійно шукаємо сили для життя, для успіху, тобто плодовитості, для здоров’я, хорошого самопочуття – і в цьому нема нічого поганого, більше того, нам, як людям, необхідно мати постійне джерело сил – фізичного стану, душевного стану, духовного стану. І сили дійсно необхідно для того, щоб ефективно та успішно жити, працювати, служити… нам вона потрібна постійно.
І є різна джерела – звідки люди беруть цю силу (нещасна та людина, яка не знайшла такого джерела…) – щодо невіруючих людей - хто в фізичному відпочинку, хто в розвагах, хто в перегляданні фільмів, хто в гріховних насолодах – але знайому, що це не ті джерела, які по справжньому укріплюють душу, зцілюють її, відвертаючи депресію, душевне безсилля, лінь та апатію…
А що є, або має бути, для віруючих людей джерелом сили. Безперечно, що це Господь, але не проста констатація факту, що Господь, а глибокі, регулярні та постійні відносини з Ним – і це істинна, але сам Господь зробив акцент на ще одному потужному джерелі сили та плодовитості, на який ми не так часто звертаємо уваги:

Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків, та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує! І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене, що родить свій плід своєчасно, і що листя не в'яне його, і все, що він чинить, щаститься йому!  (Пс.1:1-4)

Вірно, це серйозне відношення до Слова Божого, і не просто серйозне відношення, А ЗАХОПЛЕННЯ ТА НАСОЛОДА (в англійському варіанті – насолода – delight захоплення).
Що є сьогодні нашим захопленням, чи справді, щоденним захопленням є читання та роздуми над Словом Божим? Часто ні – часто це телевізор, інтернет, соціальні мережі, розваги, футбол, ігри (я тепер розумію, чому один великий муж Божий сказав, що диявол спеціально придумав різні розваги, щоб нас відвести від Бога, або від Божого…)…все, що хочеш – але не Слово Боже, і це легко перевірити – чи ми витрачаємо хоча б по 40-50 хвилин щоранку і щовечора, щоб читати Біблію, глибоко роздумуючи над нею, і записуючи все, що Господь відкриває? Нам краще і легше дивитися фільми, грати в ігри, займатися іншими пустими речами – ми не звикли глибоко працювати зі Словом Божим, але унікальність є в тому, що Господь каже, що саме роблячи це ми отримуємо життєдайну сили, ми будемо плодовиті, і все, що не будемо робити – нам буде щастити (і про Закон Його вдень та вночі він роздумує! І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене, що родить свій плід своєчасно, і що листя не в'яне його, і все, що він чинить, щаститься йому! )!!!
Глибока робота зі Словом має також ще одне дуже важливе значення:
 І не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість. (Рим.12:2)

Нам не потрібно бути такий, як цей світ, щоб попусту тратити свій час – ні, ми його будемо витрачати на те, що Господь хоче, і саме глибока робота над Його Словом, принесе ЗМІНУ НАШОГО РОЗУМУ,  і як результат, ПІЗНАННЯ ВОЛІ БОЖОЇ І САМОГО БОГА, від Якого наша сила, і радість і і основа життя!!!


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…