Перейти до основного вмісту

Пізнання волі Божої


В нас є вибір в житті, як віруючих людей – або жити так, як ми знаємо та розуміємо, поступаючи в кожній життєвій обставині так, як ми думаємо правильно або як хтось думає, що це правильно – наприклад спеціаліст – і часто від цього маємо багато проблем – або є другий варіант – пізнавати – а що думає про це Бог, Дух Святий, який завжди з нами, і поступити саме так – як Він хоче.

Та велика, на сьогодні, проблема віруючих людей є в тому, що вони не звикли, не вміють, а часто і не хочуть, або облінились, або стали дуже комфортними, щоб шукати – а що є воля Божа на моє життя, на конкретну обставину.

Пізнавати волю Божу – це найголовніше завдання віруючого протягом всього життя!

Найголовніша молитва про що говорить?

Нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. (Матв.6:10)
Нам потрібно молитись, щоб воля Божа була в нашому житті, але не просто молитись, але пізнавати, що є воля Божа. Бог бажає, щоб ми не просто ходили як сліпі, а щоб ми розуміли, що Він хоче на наше життя, адже як ми виконаємо волю Божу – якщо ми її не знаємо – абсурд.

Через це не будьте нерозумні, але розумійте, що є воля Господня. (Еф.5:17)

Мудрість, нас, як віруючих людей, полягає в тому, щоб ми шукали і пізнавали, що є воля Божа для нашого життя, для конкретної ситуації нашого життя.

Але як шукати волю Божу?
1.  Найперше потрібно хотіти знати, що є воля Божа;
2.  Не бути лінивим, щоб шукати волю Божу;
3.  Визначити конкретний молитовний час, постійний час, щодо пізнання волі Божої;
4.  Шукати волю Божу не абстрактно, а у сферах життя, конкретних ситуаціях;
5.  Записувати все те, що відкривається – і приймати рішення, що ви це будете робити, не зважаючи підходить вам це чи ні.

Покликуй до Мене і тобі відповім, і тобі розповім про велике та незрозуміле, чого ти не знаєш! (Єр.33:3)

Ось наше завдання – взивати до Бога, але не просто одного разу – а постійно – тому що Слово каже про постійну дію – покликувати, і Бог дає обітницю – Він відповість, і не просто відповість і розповість про те велике і незрозуміле чого ти не знаєш!!!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…