Перейти до основного вмісту

НЕБЕЗПЕКА КОМФОРТУ АБО ТОНКА СТРАТЕГІЯ ДИЯВОЛА

НЕБЕЗПЕКА КОМФОРТУ АБО ТОНКА СТРАТЕГІЯ ДИЯВОЛА

Я часто собі задаю питання (ось уже протягом 10 років) - чому багато хороших людей, віруючих людей, які спочатку так служили Богу, «горіли» для Нього з часом  стають «теплими», а ще найгірше – відходять від Бога, займаючись тільки своїми ділами.
Безперечно, що є ряд причин, але, на мою думку, одна з найголовніша – це комфортність, яка прийшла через деякий час. І що найгірше, людина, як правило, не помічає, що прийшла небезпека, що потрібно рятуватись…
Знаєте, нагадується досить відома історія з жабою, коли її вкинути в кипляче молоко – вона одразу ж вистрибне з нього, а от коли її помістити в холодне молоко, а потім його підігрівати – жаба не помітить як вона звариться…
Ось так часто діє диявол, тонко і непомітно підсуваючи нам ті чи інші речі, які розслабляють нас в шуканні Бога, в служінні Йому, в зміні свого характеру, в шуканні Його волі.
І одна з його стратегій – це породити інформацію про виправданий комфорт: «ти багато працював, ти втомився – не йди на нічну молитву; ти часто не висипаєшся – поспи довше – не потрібно в 5.00, 6.00 вставати, щоб шукати лиця Господнього – встань в 7.00 і 20-25 хв. вистачить; поститися 2-3 дні – лікарі кажуть, що це шкідливо та й в тебе голова болить, коли постишся, і ти завжди працюєш – коли тобі поститися – нема часу – не постись; ти цілий день сьогодні важко працював – треба відпочити – не йди на щотижневу вечірню молитву; ой, – ти себе сьогодні не дуже добре почуваєш – не йди сьогодні на недільне Богослужіння; сьогодні п’ятниця – був важкий тиждень, хочеться відпочити, подивитись телевізор, ігри побавитись – не йди на домашню групу, а ще тобі далеко їхати…; в тебе в же обмаль грошей, не вистачить на все – по жертвуй 5 грн. і все нормально». Перелік можна продовжувати…
і небезпека є в тому, що коли ми це допустимо один раз, нам буде легше це допустити повторно, а потім ще раз, а потім прийде розуміння, що ти не під «законом», і коли потрібно – ти обов’язково підеш на нічну, на молитву, на Богослужіння, будеш служити – не підеш, і не будеш служити – ти попав, хіба що буде потрібен дуже серйозний удар…
Як часто ми попадаємось на ці речі, як часто ми заспокоюємо себе, виправдовуємо себе, і що найголовніше – що виправдання завжди буде!
А Бог очікує від нас іншого – Бог очікує від нас вірності, посвяченості, стабільності та жертовності.

Тож благаю вас, браття (сестри), через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертвуживу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашуі не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість. (Рим.12:1-3)
А так не хочеться жертвувати… (так не хочеться рано в ранці вставати, так не хочеться поститися, так не хочеться іти на домашню групу…)

Діагноз – коли ви перестаєте жертвувати для Бога для Його служіння – ви стали теплими та комфортними!!!

Чому так важливо бути стабільним і вірнимв молитвах, служіннях, постах, шуканні Бога, читанні Слова – тому що так ви не дозволити своєму духу погаснути, зачерствіти, стати нечуттєвим – ви його сколихуєте регулярно, себе сколихуєте, не дозволяючи собі стати схожим на людей цього світу, це шанс, щоб Бог вас постійно наповнював і щоб ви Його постійно пізнавати, тобто – це можливість завжди  підтримувати вогонь вашого духу, щоб він не погас. Це великий шанс постійно рости в Бозі, ставати зрілішим і досконалішим!

Щоб нас сатана не перехитрував, відомі бо нам його задуми!  (2Кор.2:11)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…