Перейти до основного вмісту

ТОЙ, ХТО СТРАЖДАЄ ПЛОТТЮ…

ТОЙ, ХТО СТРАЖДАЄ ПЛОТТЮ…

Святості нема без жертви… всі ми віруючі люди хочимо бути святими, тому що це необхідний чинник нашого спасіння – святий спосіб життя. Але ми так мало хочимо робити для цього, ми не хочемо жертвувати і ми не хочемо страждатти плоттю, а на томість видумуємо різні байки, які виправдовують наше гріховне, компромісне життя.

Чому плотське життя, гріховне життя є таким поганим? А тому що:

Бо тіло бажає противного духові, а дух противного тілу, і супротивні вони один одному, щоб ви чинили не те, чого хочете.
Учинки тіла явні, то є: перелюб, нечистість, розпуста, ідолослуження, чари, ворожнечі, сварка, заздрість, гнів, суперечки, незгоди, єресі, завидки, п'янство, гулянки й подібне до цього. Я про це попереджую вас, як і попереджав був, що хто чинить таке, не вспадкують вони Царства Божого!
(Гал 5:17-21)

Найосновніший мінус плотського життя – це нероблення того, що бажає наш дух, який ведений Духом Святим. Тіло чинить бунт проти Духа, бо бажає чинити гріх, ось чому Апостол Павло пише – але вмертвл`яю та неволю я тіло своє… (1 Коринтянам 9:27), а там де гріх – там наша поразка, там наш занепад, хвороби та всяка зла річ.

Ми, як віруючі люди, повинні навчитися управляти своєю плоттю, щоб вона не управляла нами, це вміння та великі зусилля, які ми повинні докладати заради Божого життя, заради виконання Божого покликання.
Гріх руйнує все, краде спасіння, радість, благословіння…

Ось чому:
Отож, коли тілом Христос постраждав за нас, то озбройтеся й ви тією самою думкою, бо хто тілом постраждав, той перестав грішити, щоб решту часу в тілі жити вже не для пожадливостей людських, а для Божої волі.
(1Петр 4:1,2)

Знання цього місця писання напам`ять, його повторення та підкорення йому – це наша зброя – ми повинні озброїться цією думкою, щоб розбивати нею гріховні думки та бажання, що породжує плоть чи диявол через гріховні думки, а вони будуть завжди – питання в тому, щоб правильно відноситись до них – проти стати їм, а не підкоритися їм.

А що найголовніше, що життя святим життям дозволить  нам реалізувати те Боже покликання, яке є на ношому житті, ту Божу волю, яку призначив для нас Господь!

Отже, щоб не грішити потрібно:

-                    розуміти, що наша участь, як Божих людей, які очікують спасіння, є в тому, що ми будемо страждати плоттю, щоб не грішити (блуд, пянки, порнографі, гулянки, анонізм, куріння, спори, сварки…)
-                    ми маємо страждати плоттю, якщо хочемо перемогти гріх – інакшого шляху нема – адже – той хто страждає плоттю – перестає грішити!!!
-                    Прагнути всіма силами святого життя – розуміючи, що це жертва – але це та жертва, яка дуже приємна нашому Господу;
-                    Воювати проти гріха, з ним не можна миритись, йти на компроміс, жаліти себе, пояснювати потребою плотті – ні – жорстка і чітка битва за святість!!!

Святість - це фундамент віруючої людини, на якому будується його життя відповідно до Божої волі і святість це дорогоцінна річ, за яку потрібно багато жертвувати та страждати – але це варто цього!!!

Знаю, що страждання теперішнього часу нічого не варті супроти тієї слави, що має з'явитися в нас.
Римлянам 8:18

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ДВІ ГОЛОВНІ ЗАГРОЗИ ДЛЯ БОЖОГО ПОКЛИКАННЯ

ДВІ ГОЛОВНІ ЗАГРОЗИ ДЛЯ БОЖОГО ПОКЛИКАННЯ Як мало сьогодні ми бачимо, дійсно, людей, які б мали великий Божий плід в своєму житті. А, часто, бачимо, коли  віруючі   люди живуть за стандартами  цього  світу, маючи цілі, які актуальні для мирських людей, прагнуть багатства так, як би це було основа їхнього життя… Сьогодні постає важливе питання: "чому ми такі малопродуктивні у Божій справі"? Відповідь можна знайти у нижчезазначеному слові Христа: А між терен посіяне, це той, хто слухає слово, але клопоти віку цього та омана багатства заглушують слово, і воно зостається без плоду. (Матвія 13:22) Варто розуміти, що перед нами є дві дуже серйозні загрози, щоб реалізувати Боже покликання: 1.                щоденні  справи, завантаженість та суєта віку цього настільки навантажили нас, що ми забули про служіння Боже, ми забули про достатню молитву, ми забули про покликання Боже. У нас немає часу, щоб думати про духовне – ми дуже зайняті на роботі, нас так баг

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла , стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь. Сергій Гула

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ , як основа християнського світогляду Вірую в Єдиного Бога Отця , Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей , і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця. І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого , Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на від