Перейти до основного вмісту

НАСКІЛЬКИ МИ ВОДИМІ ДУХОМ СВЯТИМ?

НАСКІЛЬКИ МИ ВОДИМІ ДУХОМ СВЯТИМ?

Я думаю, що це найголовніше питання для будь-якої віруючою людини – наскільки дія Духа Святого є реальною для нас щоденно…
Ми так звикли керуватися власними розумом, звичками, порадами.
Але, на жаль, проходять роки, а ми так і не навчились бути водимими Духом Святим…

Адже Ісус перед тим як покинути світ, думаючи та переживаючи про наше майбутнє, сказав: «Я не залишу вас сиротами – пришлю Утішителя….».

на жаль, ми продовжуємо жити так, ніби в нас взагалі не живе Дух Святий – все вирішуємо самі, страждаємо самі, радимось будь з ким – тільки не з Ним (а звідси так багато помилок)… як сумно…

Дух Святий сильно бажає направляти нас, радити нам - Він же названий – Чудний Порадник, але все питання в тому:
а) чи я готовий до ведення Духом Святим;
б) чи я будеш платити час і увагу, щоб відчути, чого хоче Дух Святий;
в) чи я буду послушний, щоб зробити те, що хоче Він.

Чуттєвість до Духа Святого – чи не найголовніша риса, яка має бути найкраще розвинута у віруючих людей. Так, саме розвинута, вона не приходить сама від себе – її потрібно культивувати – найперше через наявність бажання бути водими, потім вміти фокусуватись в будь-якій ситуації на Бозі, Його присутності, та вміти хоч трошки очікувати в спокої, без суєти та хвилювання.

Бажання бути водимим Духом Святим - це вихідна точка, щоб бути Ним водимим, але для цього потрібна ще одна дуже важлива складова - святість. Без святості рівень чуттєвості до Духа Святого - дуже слабкий або взагалі відсутній.
 В цьому плані також важливим Розуміння того, що і Дух Святий бажає, щоб ми були видимі Ним, адже Його суть в тому, що Він дуже хоче нам помогти, питання лише в тому, а чи ми дуже хочемо цього? 

Наступною дуже важливою складовою для ведення Духом Святим - є постійне спілкування з Ним. Як часто ми забуваємо про Духа Святого, не спілкуючись з Ним протягом дня, а внутрішнє спілкування, внутрішні відносини - це те, що ПОСТІЙНО має пребути з нами, і це те що дуже сильно піднімає рівень чуттєвості до Духа Святого – пам`ятаєте: «…і спілкування з Духом Святим не хай буде з усіма нами»… спілкування – наскільки воно інтенсивне протягом дня?

Яка нам мудрість відкриється, яка сила нам прийде, коли ми будемо діяти від Духа Святого, які чудесні рішення будуть приходити, коли ми по-справжньому будемо чуттєвими до Духа Святого.
Лише будучи водимими Духом Святим, зможемо явити цьому світу Бога, а цей світ очікуэ явлення синів Божих, а справжні сини Божі - водимі Духом Святим. Він не очікує мудрих, багатих, крутих - світ очікує Синів Божих, що водимі Духом Святим - давайте будемо такими!!!


Бо всі, хто водяться Духом Божим, вони сини Божі 
Римлянам 8:14

Наостанок формула благословіння: 

Слухати голос Бога + робити те, що Він відкриє = благословінню від Бога


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…