Перейти до основного вмісту

МОЛИТВА – ЦЕ ЖЕРТВА

МОЛИТВА – ЦЕ ЖЕРТВА

Я маю на увазі стабільну ранкову молитву на декілька годин, яка розпочинається рано в ранці.
Те що молитва – це жертва очевидно практично для будь-кого, і напевно в цьому виразі криється відповідь на питання – чому так мало віруючих людей мають сильне щоденне молитовне життя.
Вміти жертвувати – це зрілість! Тільки духовно-зрілі люди приходьть до усідомленного жертовного життя: Ісус, Апостол Павло, Іоан Злотоуст, Мати Тереза… І їхнє жертовне життя принесло свій великий плід, який діє і сьогодні, хоча пройшло сотні літ…
Чому жертва?, невже постійно потрібно в чомусь себе ломати, робити не так, як хочеш, не так, як хоче твоя плоть – так:

Тож благаю вас, через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу, і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість.
(Рим 12:1,2)

Апостол Павло благав віруючих, щоб ті віддавали своє життя в жертву, тому що він бачив, як мало тих, хто жертвує, і він розумів, що без жертви – не буде служіння Господу. Ось тому потрібно і змінити свій спосіб мислення – від мирського до Біблійного, щоб бути завжди готовим до жертви.
А жертвувати не хочеться, нікому не хочеться, але потрібно. Тому що діти керуються тільки своїми бажаннями, тварини – інстинктами, а дорослі люди керуються тим, що необхідні і тим, що правильне – не тільки своїми бажаннями, бажаннями плоті.
Саме молитва – це час, коли міняєься спосіб нашого мислення, коли ми можемо отримувати інформацію від Господа, яка навчає і наставляє нас, а також це прекрасний час для глибоких роздумів над Словом Божим, і час для пізнання волі Божої!!!

Нам потрібно навчитися жертвувати – це показник зрілості, це показник того, що ми хочемо, щоб Божа робота робилася через нас. І вихідною точкою тут є ранкова жертва – ранкова молитва. Перелічені вище люди – були людьми молитви!
Чому ранкова молитва це жертва:
-                   це жертва сном, як правило, зранку ще б хотілося б плоті по-спати, але ви відриваєте себе від подушки (десь о 5.00) і встаєте;
-                   це жертва вечірнім часом – тому що, щоб рано вставати – необхідно і раніше лягати – хоча б о 22.00, а це означає завершити всі своє справи, як правило, непотрібні: телевізор, інтернет, соцмережі… навіть якщо це і потрібні справи – це жертва, щоб і ці справи підкорити молитві;
-                   це жертва часом – не 15-20 хв., а хоча б 2 години – як нам важко не тільки виділити для спілкування з Господом десятину денного часу, але часто і просто навчитись довго перебувати молитві…
-                   це жертва зі своїм «я», коли треба часто молитись на колінах за інших, за країну, за владу, за людей, за рідних та близьких…

Люди молитви – це дуже особливі люди, це люди, яких глибоко шанує Бог, це духовно зрілі люди і це люди, які мають великий плід в своєму житті:

Я правдива Виноградина, а Отець Мій Виноградар.
Усяку галузку в Мене, що плоду не приносить, Він відтинає, але всяку, що плід родить, обчищає її, щоб рясніше родила.
Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете.
Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви.
Коли хто перебувати не буде в Мені, той буде відкинений геть, як галузка, і всохне. І громадять їх, і кладуть на огонь, і згорять.
Коли ж у Мені перебувати ви будете, а слова Мої позостануться в вас, то просіть, чого хочете, і станеться вам!
Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.
(Ів 15:1-8)   

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…