Перейти до основного вмісту

ГНІВ, ЩО З НИМ РОБИТИ?

ГНІВ, ЩО З НИМ РОБИТИ?

Як часто ми проявляємо гнів? Як часто наслідком цього є зруйновані відносини, особливо в сім`ї? ми чомусь не звикли стримувати свій гнів, і якщо нам щось не подобається – ми включаємо емоції, вибухаємо, підвищуємо голос і нападаємо, при тому не думаючи про збереження відносини, про збереження миру та любові.
Гнів, як правило, виявляється автоматично, а ми йому підкорюємося. На нас несправидливо «наїхали» в магазині, в банку, на роботі, дружина, чоловік в чомусь звинуватили, діти не зробили так, як хотіли ми – мільйон випадків, коли ми можемо проявляти свій гнів, невдоволення, різкість, грубість, злість нервовість.
Вся проблема гніву в тому, що він не існує сам по собі – за ним ідуть: сварка, погані емоції – різкість, злість, погані слова – оце і руйнує відносини, руйнує мир у домі, мир у серці, мир з Духом Святим!!!
Нам потрібно навчитися справлятися з гнівом, знати як з ним поступати, що робити у складні ситуації, коли він проявляється, адже нас ніхто по-суті цьому не вчив, і ми поступаємо як всі інші…, а що каже Слово Боже про гнів?:

Глупак увесь свій гнів виявляє, а мудрий назад його стримує. (Притчі 29:11)

Слава людині, що гнів покидає, а кожен глупак – вибухає!!! (Притчі 20:3)

Ось так, Біблія називає людей, які не стримують свій гнів – НЕМУДРИМИ, глупими. Ми можемо здаватися мудрими в своїх очах, багато чого досягти в житті, а в сім`ї кричимо, на роботі кричимо, в громадських місцях кричимо – все доказуємо свою правоту з гнівом та злістю – глупак!!!

Біблія також встановлює прекрасний стандарт, що робити з гнівом – ось наше виховання – гнів потрібно стримувати і не виявляти!!! Так – це не просто, це складно, але цьому потрібно вчитись! Для чого?
-                              для збереження добрих відносини (особливо в сім`ї, сім`я – це не місце нашого доказування правоти, це не місце спорів та обвинувачень, це не місце нашого гніву!!!)
-                              для збереження миру з собою, адже гнів краде мир;
-                              для збереження здоров`я – гнів руйнуюча сила, вона дуже сильно б`є по серцю…
-                              для збереження миру з Богом, що є найголовнішим, ми засмучуємо Духа Святого, коли ми проявляємо гнів, коли кричимо, коли сваримось… а від того втрачаємо Боже благословіння, благовоління, допомогу…

Нам потрібно стати мудрими людьми, які у складні ситуації, відчувають, що піднімається гнів, і хочеться вибухнути, але всеодно гнів на волю не випускають!!! Більше того, Білія зазначає, що Слава тій людині, яка стримує свій гнів – Бог гордиться нами, коли ми це робимо!!!
Тож, давайте робити те, що принисе нам славу та славу Богу, а саме вміння не проявляти свого гніву в складних ситуаціях!!!

Слава людині, що гнів покидає, а кожен глупак – вибухає!!! (Притчі 20:3)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…