Перейти до основного вмісту

НАВЧІТЬСЯ ВІД МЕНЕ, БО Я…

НАВЧІТЬСЯ ВІД МЕНЕ, БО Я…

Як часто Ісус і скільки раз сказав: «навчіться від Мене?» - лише один раз!!! Феноменально, великий Вчитель усіх часів та народів – лише раз сказав: «навчіться від Мене!», переконаний, що цим самим Ісус зробив дуже важливий акцент на тому, щоб Він, найперше очікує від нас. Чому Ісус хотів, щоб ми навчились від Нього?

Навчіться від мене, бо я серцем тихий та впокіолевий (Матвія 11:29)

Навчитись лише двох рис – тихості та впокірливості серця. Це напевно одна з найважчих речей яка вдається нам – зростити оцей плід впокірливості, тихості. Ми, як правило, дуже самолюбиві, горді, бунтівні, гнівливі, емоційні люди, і на жаль, проходять роки, а ми такми і залишаємось, не навчаючи себе стати впокірливими, тихими, спокійними.

Впокірлевість та тихість – це дійсно предмет навчання, це не те, що падає з небес, приходить в результаті молитви – ні. Ці риси характеру, плоди духу, приходять від щоденної праці над собою, особливо у складних ситуаціях – ось тут і велика цінність – чи ми проявимо своє «я», чи ми будеми впокірливими.

А щодо тихості – це дійсно прекрасна риса. Хто з нас не свариться, не спорить, не кричить – це те що ми повинні позбутися, ми повинні навчитися бути тихими, коли звикли в конфліктних ситуаціях спорити, кричати, щось доводити.
Ми повинні бути тихими в серці, щоб відчувати тихе віяння Духа Святого, Його ніжний і тихий голос в середині нас, щоб знати як мудро поступати в кожній ситуації, особливо конфліктні.

Для чого нам потрібно навчитися впокірливості та тихості?

Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать. (Якова 4:6)

Ми по натурі горді люди, думаємо про своє, щоб була наша правота, для цього і споримо, ми не любимо поступатися, ми не любимо першими просити вибачення, визнати свою провину… потрібно змінюватись, потрібно ставати впокірливими – щоб сам Бог не противився нам!!!

Нам потрібна благодать в житті від Господа, нею живемо і ходимо, без благодаті ми нещасні люди!
Нам потрібен мир і спокій душам нашим, а це приходить від набуття цих прекрасних рис, які ми навчимось в Христа – впокірлевість та тихість…

Навчіться від Мене, бо Я серцем тихий та впокірлевий, і знайдіть спокій душам вашим! (Матвія 11:29)

Нашим великм досягенням в житті найпереше будуть ті речі, які ми досягненмо у формування свого характеру, Божого характеру, плодів Духа Святого, а вже потім зовнішніх результатів: великі проекти, кар`єра, гроші, наукові ступені, успішне служіння (а ми чомусь звикли думати навпаки, що великі досягнення – це, найпереше, зовнішні, бачимі речі…)

А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість.
(Гал. 5:22,23)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…