Перейти до основного вмісту

ЮРИСТИ ВИРІШАТИМУТЬ ЯК ЗБЕРЕГТИ ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ЦІННОСТІ В УКРАЇНІ


ЮРИСТИ ВИРІШАТИМУТЬ ЯК ЗБЕРЕГТИ ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ЦІННОСТІ В УКРАЇНІ 

У м. Київ, на базі Київської православної богословської академії, 24-25 листопада 2012 року відбудеться IIІ Всеукраїнська конференція християн-юристів України на тему:"Роль християн-юристів у збереженні християнських цінностей в сучасній Україні".
За інформацією організаторів, головною метою конференції є висвітлення актуальних юридичних проблем та пошук шляхів їх вирішення, удосконалення практичних навичок і розвиток корисних професійних зв’язків християн-юристів на основі християнських цінностей.
У рамках конференції відбудуться зустрічі з міжнародними правниками, майстер-класи видатних професіоналів. Також будуть працювати дискусійні групи, презентації розпочатих та діючих юридичних-проектів та ток-шоу, що стосуються гострих кутів юриспруденції в сучасних українських реаліях. Багатосторонній обмін інформацією та міжнародним досвідом, відкрите і невимушене спілкування, знайомство з професіоналами - все це, безперечно, допоможе особистому розвитку і професійному росту кожного учасника конференції.
Асоціація християн-юристів України регулярно проводить загальноукраїнські конференції, семінари, тренінги, круглі столи.
Серед особливих гостей будуть: Глава УПЦ КП Патріарх Філарет, протоєрей Олекса Петрів, керівник Департаменту зовнішніх зв'язків УГКЦ, В’ячеслав Нестерук, Голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів України, Михайло Паночко, Президент Всеукраїнського Союзу Церков християн віри євангельської-п'ятидесятників а також юристів Николя Дюваль (Nicolas Duval), юрист Юридичної фірми NOUAL-HADJAJE-DUVAL, сертифікований медіатор Центру медіації та арбітражу Парижу, Франція,  Олександр Спак (Alexander Spak), Barrister LLB (Hons), LLM (Int BL), Великобританія Суддя Джеремі Кук (The Hon Mr Justice Cooke), суддя Комерційного суду Англії та Уельсу, Великобританія.
Організатори конференції: Асоціація християн-юристів України, Київська православна богословська академія, Фонд Митрополита Андрея Шептицького, Асоціація «Духовне Відродження», Альянс християн-професіоналів. 

Детальніша інформація на сайті: http://clau.org.ua

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…