Перейти до основного вмісту

"РЕЗУЛЬТАТ "СВОБОДИ" - ВІДПОВІДЬ НА ЗАКОН КІВАЛОВА-КОЛІСНІЧЕНКА ПРО ЯЗИК" - АРХИЄПИСКОП УПЦ КП


"РЕЗУЛЬТАТ "СВОБОДИ" - ВІДПОВІДЬ НА ЗАКОН КІВАЛОВА-КОЛІСНІЧЕНКА ПРО ЯЗИК" - АРХИЄПИСКОП УПЦ КП

Архиєпископ УПЦ Київського Патріархату Євстратій (Зоря) вважає, що за ВО "Свобода" віддали голоси більшість обурених ухваленням закону про мови. На його думку, розумне дозування радикальності дасть змогу "Свободі" не втратити цю підтримку. Про це повідомляє Gazeta. ua.
"Особисто я сподіваюся, що "Свобода" розумітиме - за неї голосували більше як за патріотичну, ніж як за радикально-націоналістичну силу. Тому не дозволить перетворити український патріотизм на опудало нео-нацизму, як би цього не хотіли дехто в Україні та за її межами", - зазначив єрарх УПЦ КП.
Водночас, на думку владики Євстратія, Комуністична партія набрала високий відсоток голосів через те, що українському суспільству також бракує своєї лівої сили.
"Багато хто дивується, чому процент за комуністів збільшився. Думаю, що кілька відсотків КПУ додають прокремлівські виборці, які перестали вважати ПР виразником своїх поглядів. Ще кілька - розчарований відсоток електорату Донбасу, який не отримав того, чого чекав у 2010-му. Українському політикуму явно не вистачає справді української лівої чи ліво-центристської партії і справжніх лівих не прокремлівських політиків. Щоб партія була виразником лівих ідей, але не працювала на Кремль. Було у Мороза намагання щось подібне зробити, хоча б робити вигляд. Але він проміняв Соцпартію на пшик спікерського крісла. А ще слід відзначити, що Компартія не отримала жодного мажоритарного мандату! Жодного. На відміну від "Свободи", яка добивається їх навіть у центральній Україні, за межами базового електорального поля".

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…