Перейти до основного вмісту

СхідноЄвропейський Лідерський Форум запрошує на зустріч з Мирославом Мариновичем


СхідноЄвропейський Лідерський Форум запрошує на зустріч з Мирославом МариновичемСхідноЄвропейський Лідерський Форум запрошує Вас на зустріч з Мирославом Мариновичем, видатним українським дисидентом, членом-засновником Української Гельсінкської групи, президентом українського ПЕН-клубу, віце-ректором Українського Католицького Університету (м. Львів). Мирослав Маринович є також членом групи «Першого грудня» — ініціативи, що стала відповіддю на звернення українських християнських ієрархів єднатися українцям для подолання духовної та національної кризи, що охопила наше суспільство. 

Тема зустрічі:
«Духовні імперативи Незалежності»

На зустрічі клубу ми подискутуємо на такі питання: 
1.         Що є рушійною силою українських революцій?
2.         «Критична маса» як альтернатива «аморальній більшості»
3.         Чи можуть причини наших бід стати передумовами успіху?

Зустріч відбудеться на території Києво-Могилянської Академії в п’ятницю 23 листопада о 18.30, Культурно-Мистецький Центр НаУКМА (підвал, ліве крило).


На зустрічах Подільського клубу головними виступаючими є спікери СхідноЄвропейського Лідерського Форуму, а також інші видатні лідери. Протягом останнього року на клубі виступали наступні спікери Форуму: Руслан Кухарчук, Чел Кью Парк, Микола Кулеба, Антоній Бокун, Юрій Бачище, Сергій Гула, Юрій Головань, Ярослав Лукасік, Станіслав Атанов, Валерій Решетинський, Олексій Шеін, Андрій Шамонін, Надія Коваль та інші.


Подільський клуб  це платформа, де можна подискутувати на актуальні для сьогодення теми. Люди, яким не байдуже, що відбувається в країні та у світі, піднімають різноманітні питання з галузі культури, мистецтва, історії, науки та громадського життя.


Мета клубу — розповсюдження цілісного біблійного світогляду в студентському та академічному середовищі.


Зустрічі проходять у цікавому дискусійному форматі та дружній атмосфері. На клубі учасники також частуються смачним оригінальним десертом та знайомляться один з одним.З найкращими побажаннями!
Команда Форуму

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…