Перейти до основного вмісту

14 ТРАВНЯ О 9.00 БУДЕ ПІКЕТ БІЛЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ЩОБ ЗАХИСТИТИ НАШЕ МАЙБУТНЄ ВІД ГОМОДИКТАТУРИ


14 ТРАВНЯ О 9.00 БУДЕ ПІКЕТ БІЛЯ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ЩОБ ЗАХИСТИТИ НАШЕ МАЙБУТНЄ ВІД ГОМОДИКТАТУРИ

14 травня 2013 року, у вівторок о 10.00 у Верховній Раді України другим питанням в порядку денному поставлено на голосування законопроект №2342 «Про запобігання та протидію дискримінації в Україні». У разі прийняття гомосексуалісти отримають всебічний захист від будь якої дискримінації на роботі чи в суспільстві, а за будь яку критику даної поведінки, чи засудження тепер буде кримінальне переслідування аж до тюремного ув’язнення.
У разі прийняття законопроекту № 2342 під виглядом протидії дискримінації буде заборонена будь-яка критика, громадські заходи або обмеження дій сексуальних меншин, а також під виглядом «запобігання дискримінації» вони отримають нечувану свободу діяльності і юридичний захист.
Даним законопроектом пропонується внести до діючого законодавства ряд  суперечливих норм, щодо дискримінації, до якої пропонується включити  і «сексуальну орієнтацію», що у разі прийняття створить у правовому полі ряд законодавчих колізій, які спровокують суспільне напруження та можуть викликати значні суспільні протистояння.
Зокрема, згідно законопроекту №2342,  у Законі України “Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні” п. 3,5,6 вводяться розмиті поняття «оголошений намір про дискримінацію» та «пособництво у дискримінації». Розмите формулювання цих та інших понять дає змогу представникам сексуальних меншин подавати позов до суду та вважати дискримінацією будь-які критичні думки стосовно них, в тому числі висловлені публічно, зокрема, священиками під час читання Біблії. З іншого боку такі позови сексуальних меншин до священників можна розцінювати, як дискримінацію за релігійними переконаннями, що викличе значне хвилювання у релігійному середовищі. Тобто в даному вигляді законопроект є суперечливим та завідома провокує суспільне напруження та протистояння.

- Чи дамо ми зруйнувати наші тисячолітні сімейні цінності?
- Чи хочемо ми допустити, щоб нашим дітям примусово викладали курси гомосексуальної освіти?
- Чи дозволимо, щоб дітей віддавали на усиновлення збоченцям?
- Чи дамо прийняти закон, що заборонить нам засуджувати гомосексуалізм?
- Чи хочеш жити в країні де будуть дозволені всі збочення крім традиційних сімейних цінностей?
Якщо ти не хочеш допустити цього, тоді виступи проти прийняття законопроекту №2342 «Про запобігання та протидію дискримінації в Україні».

Не будьте байдужими! Лише 2-3 години Вашого часу і це може вирішити майбутнє наших дітей та суспільства!

Приходьте 14 травня о 8.30 до Верховної Ради України (м.Київ, вул. Грушевського, 5, збір через дорогу), та прийми участь у мітингу проти прийняття законопроекту  №2342 «Про запобігання та протидію дискримінації в Україні».
Час мітингу з 8.30 до 11.00

Рух За сім`ю

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…