Перейти до основного вмісту

ЯКЕ ЗАВДАННЯ ПАРЛАМЕНТУ У СІМЕЙНІЙ ПОЛІТИЦІ?

ЯКЕ ЗАВДАННЯ ПАРЛАМЕНТУ У СІМЕЙНІЙ ПОЛІТИЦІ?

Головне завдання будь-якого органу держави - це творити загальносуспільне добро. Саме для цього громадяни держави їх і обирають. Якщо цього не відбувається - це перша ознака непотрібності органу держави.

Парламент, як виборний орган, має чітко усвідомлювати, що є добрим для суспільства.

Найвищим добром для суспільства завжди була здорова сім'я (Мама, Тато, діти). Це ідеальне середовище, де народжуються діти та зростають в успішних та здорових членів суспільства. 

Руйнуючи основи сім'ї через узаконення одностатевх шлюбів, держава руйнує свій фундамент і стає схожа на будинок, який падаючи, ховає своїх жителів. 

Завдання Парламенту України є максимальне укріплення законодавчих основ сім'ї та заборона на законодавчому рівні пропоагування гомосексуалізму, одностатевих шлюбів та педофілії. Чому? Тому що це є зло для суспільства, а як ми пам'ятаємо - орган держави зобов'язаний втілювати добро для суспільства через законодавчі акти. 

Гомосексуалізм, педофілія, одностатеві шлюби несуть в собі невиліковні хвороби, психічні розлади, травмованих дітей і врешті-решт смерть. Що означає руйнування основ суспільства, що в кінцевому результаті веде до знищення держави. 

Тож, депутати Верховної Ради мають бути розумними, щоб робити те, що принесе Україні добро та здоров'я та уникати всіма силами узаконювати зло - чуму нашого століття під назвою одностатеві шлюби.

Сергій Гула
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…