Перейти до основного вмісту

ГОМОСЕКСУАЛЬНИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ 2342 ЗНЯТИЙ З РОЗГЛЯДУ – ОСЬ ЧОМУ ПОТРІБНА АКТИВНА ПОЗИЦІЯ ХРИСТИЯН - ЩО ДАЛІ?


ГОМОСЕКСУАЛЬНИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ 2342 ЗНЯТИЙ З РОЗГЛЯДУ – ОСЬ ЧОМУ ПОТРІБНА АКТИВНА ПОЗИЦІЯ ХРИСТИЯН - ЩО ДАЛІ?

14 травня 2013 року, перебуваючи на мітингу під Верховною Радою, проти прийняття законопроекту №2342, був приємно здивований хорошою підготовкою мітингу та відносно великою кількістю людей.

Було одразу помітно, що люди щиро виступають проти неадекватних ініціатив згаданого законопроекту.

Мав можливість 14 травня поспілкуватися з трьома народними депутатами: Олегом Тягнибоком (фракція Свобода), Олександрою Кужель (фракція «Удар») та Ярославом Сухим (фракція «Партія Регіонів»), всі вони сказали, що вони кардинально проти вищезазначеного законопроекту. Приємна така позиція депутатів, але нам потрібно було її добитися!!!

Результат не забарився, дякуючи тим, хто працював активно під Радою та тим, хто активно діяв у колуарах Парламенту, депутати вирішили зняти з розгляду скандальний законопроект.

Приємно, що займаючи активну позицію проти гомосексуалізму, ми захистили Україну від жахливого закону, зберігши християнські сімейні цінності в Україні.

Що далі? А далі будуть подібні ініціативи Уряду чи Парламенту. Можливо навіть вернуться і до того ж самого законопроекту 2342 – я зрозумів, все залежить від нашої активної позиції, активної позиції як звичайних віруючих громадян, так і глав церков. Ми маємо завжди активно діяти, протягом цілого нашого життя, не проспавши свій час, як це зробили французи…

Адвокат,
Сергій Гула


Коментарі

 1. А где дели закон , о запрете пропаганды гомосексуализма? Если бы он был принят, то вопрос бы об этом законе и о гей-позорах, не стоял бы.

  ВідповістиВидалити
 2. Правильно!!!Геть гомиков!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Шановні колеги, зверніть, будь ласка, увагу на стенограму вчорашнього засідання:
  ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні депутати, час для виступу вичерпано, переходимо до розгляду питань. Є пропозиція два питання з сьогоднішнього розгляду зняти – це закон першого читання 2342 і 2342-1, ми визначилися на Погоджувальній раді перенести з розгляду.
  І на те, що на сторінці законопроекту 2342 позначено, що його розгляд ВІДКЛАДЕНО.
  Тому деякі християнські портали дещо погарячкували і видали бажане за дійсне, написавши, що ВР відхилила даний законопроект.
  Інтрига насправді зберігається.
  З повагою, Ю.Решетніков

  ВідповістиВидалити
 4. Те кто выносит такие законы и дает еще по ним свои заключения и есть основные пидарасты в стране..

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…