Перейти до основного вмісту

КОМФОРТ МОЖЕ ВПЛИВАТИ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ СЛУЖІННЯ, А МОЖЕ І НІ…


КОМФОРТ МОЖЕ ВПЛИВАТИ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ СЛУЖІННЯ, А МОЖЕ І НІ…

Одним із головних завдань Ізраїльського народу при виході з Єгипту, було досягнення обітованої землі. І це завдання було далеко непростим. Навіть, все покоління вимерло в пустелі, тому що не змогли виконати необхідних завдань, щоб осягнути край, де течуть ріки молока та меду.
Що цікаво ця обітниця не впала їм на голову. Її потрібно було досягти конкретними справами. Найперше вірою в те, що Бог не обманює, але, дійсно, дає те, що обіцяв. І цю віру варто було пронести не зважаючи на жодні проблеми та життєві виклики. А життєвих викликів було достатньо. Великих та малих. І практично в кожному народ «падав» у своїй вірі і починав скаржитись, проявляючи своє недовірство та зневагу як до Божого керівника, так і до самого Бога!
Перейти Йордан – було головним завданням. Завдання, яке прекрасно усвідомлювали два роди Ізраїльського народу: Руавими та Гади. Та в один момент вони просять в Мойсея дозволу не переходити Йордан, тому що:

"А в Рувимових синів та в синів Ґадових були великі стада, дуже численні. І побачили вони край Язерський та край Ґілеадський, а ото це місце місце добре для худоби. І прийшли Ґадові сини та сини Рувимові, та й сказали до Мойсея: «та земля, що Господь побив був перед Ізраїлевою громадою, вона земля добра для худоби, а в твоїх рабів є худоба. То нехай дано буде ту землю твоїм рабам на володіння. Не перепроваджуй нас через Йордан!" (Книга Чисел 32:1-5)

В один момент ці два роди усвідомлюють, що у них великий маєток, і що цьому маєтку буде краще не переходити Йордан, забуваючи тим самим, що Божа воля була іншою.

Відповідь Мойсея не забарилася:

«І сказав Мойсей до Ґадових синів та до синів Рувимових: Чи брати ваші підуть на війну, а ви будете тут сидіти? І для чого ви стримуєте серце Ізраїлевих синів від переходу до того Краю, що дав їм Господь? Так зробили були ваші батьки, коли я посилав їх із Кадеш-Барнеа побачити той Край. І ввійшли вони в Ешкольську долину, і побачили були той Край, і стримали серце Ізраїлевих синів, щоб не входити до того Краю, що дав їм Господь. І запалився Господній гнів того дня.» (Книга Чисел 32:6-10)

Комфорт та заможність були серйозною загрозою колись. Вони є ще більшою загрозою і сьогодні, щоб не слідувати волі Божій. А також:

-                 Щоб забути ті заповіді та одкровення, які колись Господь давав для реалізації свого покликання;
-                 Щоб не допомагати своїй команді реалізовувати Боже покликання;
-                 Щоб послабити намір інших людей служити Богу;
-                 Щоб стати підставою для гніву Божого.

Комфорт та заможність є чи не найголовнішим каменем спотикання для ревного і ефективного служіння Богу. Потрібно дуже чітко усвідомлювати цю загрозу і зробити все для того, щоб наша забезпеченість не стала нашою домовиною, а навпаки зробила нас ще більш ефективнішим у виконання плану Божого на наше життя.

До честі згаданих племен, вони допомогли Ізраєлевим синам увійти в обітувану землю, пішовши на компроміс не перейшовши річки Йордан…

Сергій ГулаКоментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…