Перейти до основного вмісту

95% ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ПРОТИ ОДНОСТАТЕВИХ ШЛЮБІВ - ОПИТУВАННЯ ВВС


Відповідно до результатів соціологічного опитування, проведеного компанією GfK Ukraine, 95% українців у тій чи іншій мірі виступають проти одностатевих шлюбів.

Результати опитування в Україні оприлюднено до всесвітнього дня боротьби з гомофобією та трансфобією, який відзначається 17 травня.

Більшість українців - гомофоби?


79,4% респондентів у віці старше 16 років відповіли, що вони проти будь-яких сексуальних стосунків між людьми однієї статі.
Лише 4,6% українців підтримують узаконення одностатевих шлюбів.
59% респондентів, які не підтримують узаконення одностатевих шлюбів, вважають подібні стосунки аморальними та розпусними. 

Майже 46% опитаних не хочуть, щоб одностатевi пари подавали поганий приклад дітям. 
На думку 40% респондентів, це суперечить релiгiйним або церковним настановам.
Майже 25% не підтримують таких шлюбів через те, що при узаконенні шлюбів одностатеві пари захочуть всиновлювати дітей, а вони проти того.
Оцінюючи своє ставлення до одностатевих стосунків, більше половини респондентів сказали, що вони взагалi не пускали би в Україну як чоловiків, що практикують секс з чоловіками, так і жінок, що практикують секс з жiнками.
Джерело - ВВС Україна


Коментарі

 1. http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/2013/05/130517_ukraine_homophobia_it.shtml

  ВідповістиВидалити
 2. коли ви вже перестанете заглядати до інших у ліжко? не ваше діло це. ніхто не лiзе до вас, і ви не лізьте. і зніміть уже шори з очей.

  ВідповістиВидалити
 3. Это не мы к ним лезем в постель, это они хотят влезть в ваши мозги и в жизнь ваших детей ср своей программой! Ну как вы этого не понимаете? Геи ведь открыто это заявляют в Европе? Они хотят навязать свою ДИКТАТУРУ поэтому играют в демократические игры.

  ВідповістиВидалити
 4. Кощунство якесь. Кожен має право на кохання.

  ВідповістиВидалити
 5. На кохання - має право, але не на диктатуру збочення!!!

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…