Перейти до основного вмісту

ЧИ БУДЕ ГЕЙ-ПАРАД У ЛИПНІ 2014 РОКУ – ВИРІШУВАТИ НАМ?

ЧИ БУДЕ ГЕЙ-ПАРАД У ЛИПНІ 2014 РОКУ – ВИРІШУВАТИ НАМ?

ЛГТБ спільнота в Україні оголосила, що з 30 червня до 6 липня 2014 відбудуться заходи Міжнародного форуму-фестивалю ЛГБТ «КиївПрайд2014». Де мають з’їхатися люди, що потребують допомоги, а саме: лесбіянки, геї, бісексуали і трансґендерів, прихильники інцесту та педофілії. 

Дана група ще думає, чи проведуть вони гей-парад – це питання іще не вирішено. У прес-службі Прайду повідомляють, що рішення про те, чи виводити кількасот учасників і учасниць Прайду на вуличну акцію, і якщо так — то під якими гаслами, оргкомітет буде ухвалювати пізніше, виходячи із ситуації в країні та столиці.

Думаю, багато чого залежить саме від нас, людей, які сповідують християнські цінності побудови сім`ї та небайдужих до подій, які відбуваються в країні!

Молімося та діймо!

Сергій Гула


 Джерело:

м. Київ, 16 червня 2014 р.

Для негайного поширення

Імейл для зворотного зв’язку:
info@kyivpride.org
Контактні особи:
·       Назарій Боярський, співголова оргкомітету: http://www.facebook.com/n.boiarskyi, +380 (50) 411‑20‑42, n.boiarskyi@gmail.com
·       Олена Шевченко, співголова оргкомітету: https://www.facebook.com/olena.shevchenko.5876, +380 (50) 410‑75‑61, director@insight-ukraine.com.ua
Україна — єдина, і ми — її частина!
АНОНС ДЛЯ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
ЛГБТ-спільнота країни заявить на Прайді про підтримку української єдності та поставить нові вимоги до влади
В Україні з 30 червня до 6 липня відбуватимуться заходи Міжнародного форуму-фестивалю ЛГБТ «КиївПрайд2014». Вони об’єднають довкола ідей єдності, свободи, рівності та безпеки не тільки лесбійок, геїв, бісексуалів і трансґендерів, але й всіх людей доброї волі, які поділяють ці цінності.
Міжнародний форум-фестиваль ЛГБТ «КиївПрайд» є щорічною суспільно-політичною та культурною подією, яка цього року відбуватиметься в нашій країні уже втретє.
«Зараз, коли Україна зазнала зовнішньої агресії, коли суспільство намагаються розколоти розпалюванням ворожнечі між різними соціальними групами, українська ЛГБТ-спільнота заявляє про неприпустимість ескалації ненависті та ксенофобії на будь-якому ґрунті. Ми виступаємо за мир і толерантність по відношенню одне до одного та закликаємо усі верстви населення до порозуміння», — каже Олена Шевченко, співголова оргкомітету «КиївПрайду2014» та лідерка столичної ЛГБТ-організації «Інсайт».
«Події Революції Гідності яскраво засвідчили: права людини — не пустий звук для жителів України. Зібрати народне віче, організувати страйк чи пройти Маршем рівності: для українців та українок це — вікові традиції демократії та демонстрації волі народу. Ми готові відстоювати свої свободу та права. Наше завдання цього року — не дати “ватникам” і проросійським провокаторам стати на заваді відстоювання прав людини в Україні для всіх, в тому числі ЛГТБ-спільноти. Кров на Майдані пролилась для того, щоби всі ми усвідомили право кожного жити, кохати, збиратись, мати захист. Адже права людини — понад усе», — каже правозахисник Назарій Боярський, співголова української Коаліції з протидії дискримінації (КПД), якого обрано одним зі співголів оргкомітету Прайду.
«До нової влади ми ставимо наші традиційні вимоги — забезпечення реальної рівності для всіх людей без дискримінації на підставі сексуальної орієнтації чи ґендерної ідентичності. Але сьогоднішній день вимагає більшого — згуртування всіх здорових сил країни у протидії зовнішній експансії. Ми хочемо, щоби наші співгромадяни та співгромадянки знали: ЛГБТ — за єдину та сильну Україну, яка будує дедалі тісніші стосунки з Євросоюзом. Такою є наша політична позиція», — підсумовує Тарас Карасійчук, третій співголова оргкомітету Прайду та очільник всеукраїнського ЛГБТ-об’єднання «Гей-альянс — Україна».
Програма цьогорічного прайд-тижня насичена, передусім, заходами для самої ЛГБТ-спільноти. Серед них заплановано освітні лекції та тренінги, школу з прав людини, стимулюючу кінопрограму, музичні виступи дружніх до ЛГБТ виконавців і виконавиць, виставку артефактів з історії ЛГБТ-руху, пересувну фотовиставку, прайд-вечірки у столичних закладах нічного життя, дискусії про те, яку допомогу ЛГБТ-актив зараз у змозі запропонувати новій українській владі.
Долю публічного Маршу рівності, який вітчизняними опонентами та опонентками ЛГБТ-руху безпідставно іменується «парадом», іще не вирішено. У прес-службі Прайду повідомляють, що рішення про те, чи виводити кількасот учасників і учасниць Прайду на вуличну акцію, і якщо так — то під якими гаслами, оргкомітет буде ухвалювати пізніше, виходячи із ситуації в країні та столиці.
Міжнародний форум-фестиваль ЛГБТ «КиївПрайд2014» готується за широкої підтримки вітчизняної та європейської громадськості й правозахисної спільноти. Як завжди, участь у подіях Прайду візьмуть гості з-за кордону.
Нагадаємо, що «КиївПрайд» було започатковано 2012 року. Тоді проведення публічної акції було заблоковано хуліганами та радикалами, з якими столична влада не впоралась. Проте минулого року Марш рівності у рамках «КиївПрайду2013» успішно відбувся в столиці за участю високих гостей. Київська влада хоча й поставилася непривітно до проведення цього правозахисного заходу, проте виправила помилки 2012 року та забезпечила для Маршу–2013 посилену охорону силами спецпризначенців. Марш рівності 2013 року також повністю розвіяв побоювання мешканців і мешканок столиці щодо «непристойного» формату цього заходу, адже він відбувся як хода звичайних людей із правозахисними гаслами.

ПРЕС-СЛУЖБА
«КиївПрайду2014»


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…