Перейти до основного вмісту

7 червня ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ТА ПОСТУ ЗА НОВООБРАНОГО ПРЕЗИДЕНТА – ПЕТРА ПОРОШЕНКА

7 червня ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ТА ПОСТУ ЗА НОВООБРАНОГО ПРЕЗИДЕНТА – ПЕТРА ПОРОШЕНКА

Роль глави держави для розвитку всієї країни завжди була однією із найважливішою.  Як буде розвиватися держава, чи буде обраний курс на добро, справедливість, служіння людям, а можливо на обмеження свобод, обкрадання громадян, тотальні репресії – ці питання на пряму залежать від того, хто очолює країну.  Ми вже були свідками цього в Україні - чи не так?
Бог дав нам можливість обрати нового президента – Петра Порошенка, інавгурація якого відбудеться 7 червня 2014 року. 

І перед нами стоїть дуже важливий обов’язок – неперестанна молитва за Главу держави, щоб він чинив добро в Божих очах та служив власному народові.  Тим більше, що молитва за владу це наш прямий обов’язок! Це повеління Господнє, незважаючи – подобається нам це, чи ні, подобається нам президент, чи ні.

Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості. (1 Тимофію 2:1,2)

Нам варто молитися за президента, якщо ми хочемо бачити добре та спокійне життя. 
Переконаний, що саме в ці доленосні дні для України ми, українці, повинні зробити те, що, напевно, ніколи не робили – схилитися перед Господом і щиро поститися та молитися за новообраного президента. Тим більше в самій Біблії сказано:

Серце царя – в руці Господній, як потоки води: куди захоче, Він направить його!
(Притчі 21:1)

Думаю, це чи не найсильніший аргумент, чому ми всі зобов’язані молитися за президента. Щира і сильна молитва за Главу держави обов’язково буде почута Господом і Він знайде як промовити до сьогоднішнього президента і направити його на шлях істини.

Отже, за що маємо молитися:

-             Щоб він чинив волю Божу на нашій землі;
-             Щоб він мав страх Божий і викорінював зло з нашої землі;
-             Щоб Бог дав йому мудрості, як керувати нашим народом;
-             Щоб Бог поставив своїх людей в оточення президента та вилучив всіх злих та лукавих людей;
-              Щоб Бог йому говорив, які важливі рішення він має приймати в цей доленосний час, боротьби із тероризмом, корупцією та зубожінням.


Друзі, в сьогоднішні дні ми багато чого робимо для нашої держави! Та варто нам пам’ятати, що є щось вирішальним для її долі – це наша щира і віддана молитва та піст за новообраного президента.
Молімося, якщо хочемо жити в хорошій та Божій країні!

Молімося та постимо 7 червня у день інавгурації за новообраного президента – Петра Порошенка!!!

Сергій Гула,
Голова Альянсу професійних християнських організаційКоментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…