Перейти до основного вмісту

ПАДІННЯ, БЕЗПЛІДНІСТЬ, ГРІХОВНІСТЬ - ЯК РЕЗУЛЬТАТ ЛІНІ В МОЛИТОВНОМУ ЖИТТІ

ПАДІННЯ, БЕЗПЛІДНІСТЬ, ГРІХОВНІСТЬ - ЯК РЕЗУЛЬТАТ
ЛІНІ В МОЛИТОВНОМУ ЖИТТІ

Часто задаєш собі питання, чому так мало віруючих людей, які ходять в силі та мають великі плоди свого життя? Я переконаний, що відповідь на це питання є в наступному – віруючі люди є достатньо ліниві та легковажні, щоб щоденно проводити час з Господом, всатаючи рано в ранці (4.00, 5.00) і проводячи в молитві 2,3 години. Ми не хочемо платити такої жертви, для нас набагато легше, сказати, що я «сова», проводити марно вечірній час за телевізором, інтернетом, пустими балачками аж до 23.00, 24.00 – і звичайно нам навіть в 7.00 встати важко, яка там вже молитва, треба збиратись на роботу, навчання. Одне слово – облінились та обсуєтились!!!   
Я переконаний, що найпродуктивніший час в молитві – це час з 4.00 по 7.00, коли нема суєти, всі в спокої, сплять, коли тобі нікуди не потрібно бігти – це час свіжості, щоб спостерігати красоту Господню, перебувати з Ним, в Його чудовій присутності! І що найголовніше, це потрібно робити щодень – це наш духовний хліб, ми ж маємо потребу в щоденній їжі та воді, а чому ми не відчуваємо оцей щоденний голод, щоб бути з Господом не 20-30 хв. (це несерйозно), а хоча б десятину часу від однієї доби…
Звичайно багато людей одразу ж починають придумувати проблеми, чому вони робити цього не можуть, але давайте задумаємося над таким фактором – Ісус – Син Божий, завжди, рано в ранці, ще спали учні, ішов на гору, щоб довший час прибути з Отцем, Він влаштовував собі нічні молитви – хто з нас це робить??? Ми люди, в 100 раз більше маємо потреби в Божій силі та благодаті, аніж Ісус, але в 100 раз менше проводимо час з Богом…

Iвана 15:1-8

Я правдива Виноградина, а Отець Мій Виноградар.
Усяку галузку в Мене, що плоду не приносить, Він відтинає, але всяку, що плід родить, обчищає її, щоб рясніше родила.
Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете. (коли в нас є час, щоб перебувати з Ісусом???)
Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви.
Коли хто перебувати не буде в Мені, той буде відкинений геть, як галузка, і всохне. (як багато віруючих «засохли», в депресіях, в безсиллі, без плоду тиняються… їм нема часу, щоб щодня мати достатнє спілкування з Господом, вони занадто зайняті, або занадто легковажні… А ЯК БАГАТО В ГРІХАХ, ТАЙНИХ ГРІХАХ, ТІЛЬКИ ТОМУ, ЩО НЕМА СИЛИ, ЩОБ НЕ ГРІШИТИ, І БУТИ ВІЛЬНИМИ ВІД ГРІХІВ... І громадять їх, і кладуть на огонь, і згорять.
Коли ж у Мені перебувати ви будете, а слова Мої позостануться в вас, то просіть, чого хочете, і станеться вам!
Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.

Я переконаний, що це є формула для будь-якого віруючого, щоб принести багато плоду в своєму житті, і тим самим прославити сильно Бога!!!

Я переконаний, що наша найголовніша битва життя – це битва за ранковий час, щоб його ніхто не вкрав, щоб нас хто не обманув - це битва з суєтою, щоб нам рано лягати, це битва з лінню, щоб нам рано вставати, звичайно, якщо ми хочемо ходити в силі та у великих плодах, які будуть прославляти Отця Небесного!!!

Вибір за кожним із нас, ми формуємо власне життя – принаймні повинні, хоча дозволяємо його формувати і іншим (людям, дияволу…) і з цього маємо відповідний плід у власному житті!!!

Давайте будемо ті, хто щоденно може сказати – як олень прагне до потоків – так душа моя прагне Тебе…

    

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…