Перейти до основного вмісту

НЕБЕСНИЙ БАТЬКО ЛЮБИТЬ НАС НЕЗЕЛЕЖНО ВІД НАШИХ ДІЛ!


НЕБЕСНИЙ БАТЬКО ЛЮБИТЬ НАС НЕЗЕЛЕЖНО ВІД НАШИХ ДІЛ!


Як часто ми думаємо, що я недосконалий, що я не дуже хороший, можливо, що я поганий тільки через те, що десь ми розуміємо, що ми не робимо все, що очікує від нас Бог або взагалі нічого не робимо з того, що Він хоче. А ще більше це почуття приходить, коли ми грішимо чи свідомо, чи несвідомо…
Знаєте – у нас виробився комплекс уявлення поганих дітей, дітей невдах і дуже вимогливого Батька… і в цьому є велика проблема – а проблема в тому, що цей менталітет може ставити серйозний бар’єр у наших відносинах з Небесним Батьком. При чому – цей бар’єр не ставить Бог – цей бар’єр будуємо ми – тільки тому, що ми до кінця не пізнали того Батька, Який безмежно нас любить – ми не пізнали в досконалості Божу, як Батьківську любов до нас!
Я переконаний, що одним із найголовніших завдань, яке стояло перед Ісусом – це відновлення повноцінних відносин з Небесним Батьком, тих відносин, зразок яких Він показав, будучи на землі.  
Прекрасна ілюстрація Батьківської любові показана у притчі про блудного сина. Давайте згадаємо, які дії були не блудного сина, а які дії були у Батька.
1 – Він виглядав, чекаючи свого сина – чи не повернеться він назад, до дому, до люблячого Батька;
2 – коли Він побачив сина – Він перший побіг до сина;
3 – при зустрічі з сином – Він його обнімав і цілував;
4 – Батько не сказав жодного докору в сторону сина!!!
Чи це не показує – наскільки в Небесного батька велика, ніжна, прощаючи любов.
Ми повинні щиро приходити до Батька, не зважаючи ні на які проблеми, гріхи та не доопрацювання. Я не кажу, що ми не повинні каятись – ми повинні просити прощення в Небесного Батька, але у нас не повинно бути постійного почуття вини, почуття недосконалості, почуття найгіршої дитини у сім`ї, почуття того, що мене Батько не долюблює тому, що я такий поганий – це не Божі почуття, це почуття від ворога!
Ми повинні дуже пильно дбати за стан свого серця, щоб нічого неістинного не потрапило туди і не заволоділо ним.
Ми повинні пильно дбати за збереження чистих та істинних відносин з Небесним Батьком, відносин, які мають постійний розвиток – а результат цих відносин – ми отримуємо чітке бачення, що Небесний Батько очікує від нас, а також Батько дає нам не тільки бачення, але і сили, і ресурси – всі можливості для виконання того, що Він очікує.
Нам треба розуміти своє становище синів, дочок Божих, яких дуже сильно любить Батько не зважаючи ні нащо, Який готовий завжди нас прийняти в будь якому стані – без докору – головне, щоб ми приходили до Нього, і виливали Йому своє серце!

(Iван.15:4-9)

 Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете.
Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви.
Коли ж у Мені перебувати ви будете, а слова Мої позостануться в вас, то просіть, чого хочете, і станеться вам!
Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.
Як Отець полюбив Мене, так і Я полюбив вас. Перебувайте в любові Моїй!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…