Перейти до основного вмісту

УСПІХ НЕЕМІЇ У ВИКОНАННІ БОЖОЇ СПРАВИ

УСПІХ НЕЕМІЇ У ВИКОНАННІ БОЖОЇ СПРАВИ

Неемія здійснив велику Божу роботу, виконав завдання від Господа, тим самим реалізовуючи своє покликання. 
Неемія відбудував стіни Єрусалиму, що  було колосальною та дуже складною роботою (це прообраз будь якої справи, яка знаходиться в занедбанні, чи яка має бути зроблена для Господа) і Неемія був в цьому ділі успішний. В чому ж успіх Неемії?
Коли Неемія почув, що стіни Єрусалиму зруйновані він не просто засмутився і сказав: "як жаль, як прикро, у всьому винна влада, народ…". Натомість - він сильно засмутився і плакав. Та не просто плакав - він пішов з молитвами та постом до Господа. 
Але на молитві він не зупинився. Неемія шукав ресурси для відбудування стін Єрусалиму. Він пішов до царя, щоб той допоміг йому. Але перед цим він перш за все - пішов до Господа, Царя царів та Бога богів.
І перша його молитва була молитва покаяння за всі переступи Ізраїлю, розуміючи, що без прощення нема і подальшої дії та благословінь від Господа.  
Наступна його молитва була про надання йому успіху перед лицем царя, щоб той сприяв йому. І що найголовніше Біблія показує – що Бог не просто почув Неемію, а Він виконав все, що Неемія просив у Нього.
І коли він встав перед царем і сказав, що в його серці - то цареві це сподобалось і він відпустив Неемію з листами супровідними. І не просто з листами, а ще і забезпечення матеріалом та охороною – це результат від Господа!
Але що тут цікаве, що Неемія не соромився попросити царя про забезпечення – і той дав більше! 
Не потрібно соромитись просити на виконання Божої справи, адже сказано: "проси – і буде дано!!!"
Коли Неемія почав робити Божу роботу, то знайшлись люди, які було проти, які розгнівались, що він робить Божу роботу, люди які сміялись з нього, які піддавали сумніву те, чи зробить цю справу Неемія. Але Неемія не з'ясовував з ними стосунки – він молився до Господа і робив свою роботу.
Завжди знайдуться супротивники Божої покликання - і це не повинно зупиняти нас. Як це не зупинило Неемію. Більше того, він вийшов в ночі і докладно вивчив стан Єрусалимського муру, він не просто кинувся до роботи, а докладно вивчав ситуацію, адже був глибоко переконаний, що Небесний Бог дає успіх.
Наступним кроком Неемії – було знаходження і звернення (мотивація) до зацікавлених людей і до старших Єрусалиму - це лідерство. Самому важко реалізувати Божу роботу, потрібно шукати людей, які готові у всьому допомогти.
Мудрість Неемії також полягала в тому, що він мотивувати людей. 
Народ ревно будував стіни - їхнє серце повністю було з цією справою, що, очевидно є Божим благословінням, за яке потрібно молитись.
Ворог бачачи таку успішну роботу – робив все, щоб зупинити її хід, але Неемія молився, та виставив сторожу вдень та вночі, щоб бути пильним. 
Будуть і ті вороги, які будуть діяти підступом, не відкритою агресією, але і скритою. І тут Неемія проявив мудрість - він просто не спілкувався з ними. 
А найголовніше – Неемія був непохитним в досягненні своєї цілі зробити Божу справу, не зважаючи на всякі перепони, які були і будуть у тих, хто виконує її.
І чим серйозніше буде рівень виконання Божої справи, Божого покликання – тим буде сильніший супротив, тому що є ворог людський, який воює проти реалізації Божої волі. Ми повинні бути готовими до цього духовно, психологічно, розумово, фізично та стратегічно! І Бог буде з нами.

Сергій Гула


Коментарі

  1. Амінь, брате мій!! Цей чоловік прикрасний приклад посвяти і віри..

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…