Перейти до основного вмісту

…І СПІЛКУВАННЯ З ДУХОМ СВЯТИМ НЕХАЙ ПРИБУДЕ З УСІМА НАМИ…

…І СПІЛКУВАННЯ З ДУХОМ СВЯТИМ НЕХАЙ ПРИБУДЕ З УСІМА НАМИ…

Це по-суті найпопулярніший вираз серед всіх християн:
Благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога Отця і спілкування з Духом Святим нехай прибуде з усіма нами!

Але чи ця глибока фраза, яку ми повторяємо сотні разів – стала нашим життям? Чи вона стала нашою реальність?

Особливо я хочу підкреслити останню частину цього виразу – і спілкування з Духом Святим! Як часто протягом дня ми спілкуємо з Духом Святим, а чи взагалі в нас є це спілкування?
Ми люди самолюбиві та егоїстичні, ми звикли діяти так, як знаємо краще, поступати так, як нам здається розумніше, робити те, що ми хочемо і дія Духа Святого в нашому повсякденному житті практично дорівнює нулю!!!

Як давно ми знали, що ми робимо саме те, що хоче Дух Святий, як часто ми говорили саме те, що хоче Дух Святий, як давно ми приймали рішення з Духом Святим, як давно ми радились з Духом Святим, а чи взагалі в нас є така риса – вміти радитись з Духом Святим?

А Ісус, коли мав піти на небеса чітко сказав – я не залишу вас сиротами!!! Ви уявляєте глибину цих слів? Як так сиротами, Ісус – ти будеш на небесах, там і Бог Отець – чому ми маємо бути сиротам, Ти нас чуєш, Ти всеосяжний – Ти всюди, чому ти кажеш про сирітство? Але Ісус краще знав, що людина буде потребувати близького помічника, який завжди буде з нею, ось чому Дух Святий зійшов на землю і живе разом з нами.
Але наша трагедія в тому, що ми протягом дня повністю ігноруємо Духа Святого, ми взагалі Його не помічаємо, яке там вже спілкування, коли ми пару фраз Йому не здатні сказати на протязі всього дня. А спілкування – це щось глибше, це не тільки постійна комунікація, а вміння і отримувати відповіді на свої питання, чути Його голос…
Не маючи глибоких стосунків з Духом Святим, не маючи тісного щоденного спілкування з Ним – ми продовжуємо бути сиротами, при живому Батьку!
А які риси сироти? Це і одинокість, це і не захищеність, це відсутність забезпечення, це відсутність сім`ї, любові… це відсутність батьківської руки, яка може направити та допомогти, це відсутність материнського співчуття та ніжності. Сирітство – це  прокляття.

Річ в тім, що Дух Святий дуже ніжний і кроткий, Він не буде нав’язуватись, Він очікує. Він чекає нашої дружби, Він очікує нашої ініціативи, Він хоче побачити, що ми прагнемо спілкування і єдності з Ним.

Ми звикли жити протягом всього життя – так як вважаємо за розумне, ми керуємось власним розумом, власними почуттями. Ми не звикли питати в Духа Святого як поступити в конкретній ситуації. Ми не звикли мати внутрішнє постійне спілкування з Ним, ми не зробили Його найближчим своїм другом, ми не звикли мати постійну концентрацію на Ньому, Його ніжній присутності…
А глибокі відносини з Духом Святим - це насправді наше велике надбання. Якщо ми будемо поступати саме так, як хоче Він – ми будемо діяти в Його силі і благодаті, ми принесемо людям саме, те чого вони очікують – Слова з Небес, силу і помазання, Слово знання, яке здатне буде розбити всяке прокляття, довгоочікувані відповіді…

Цей світ очікує явлення Синів Божих, які будуть діяти в силі і мудрості Духа Святого. І з Божої сторони вже все зроблено, проблема за нами. Чи ми виберемо поступати так, як хоче Дух Святий.   

Нам дійсно потрібно щоденно навчитись спілкуванню з Духом Святим, вміти зупинятись у вирі щоденної суєти, і говорити до Духа Святого, чекаючи Його відповіді, нам треба засвоїти цю практику!!!
Нам треба навчитися чуттєвості від Духа Святого, що Він хоче в даний час, нам потрібно відчувати ніжний Його подих, ніжне віяння Його вітру…

Відповідальність за розвиток відносин з Духом Святим лежить на нас, а Він в свою чергу дуже очікує наших дій, щоб збагатити наші стосунки, і щоб нам стати найкращими друзями!!!

  

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мер…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…