Перейти до основного вмісту

Я ХОЧУ БУТИ УСПІШНИМ АБО...

Я ХОЧУ БУТИ УСПІШНИМ АБО БІБЛІЙНИЙ ПОГЛЯД НА
УСПІХ В ЖИТТІ

Сьогодні є дуже популярна тема успіху! Практично кожна людина хоче бути успішною. Існує безліч книг та аудікниг, які розкажуть як бути успішним в цьому світі.
Більше того прагнення успіху прийшло і вряд церков, і часто це те прагнення, яке здійснюється за принципами світу цього, і як правило, успішність людини розглядається з точки зору – якою кількістю грошей вона володіє і яку посаду займає…

А як щодо Біблійного погляду на успіх, як його досягати і які його складові.

Успіх та бажання успіху – не є гріхом, більше того, Бог хоче, щоб ми були успішні, про це говориться в багатьох місцях писання Біблії:

  Молю Тебе, Господи, нехай же буде ухо Твоє чутке до молитви Твого раба та до молитви Твоїх рабів, що прагнуть боятися Ймення Твого! І дай же сьогодні успіху Своєму рабові, і дай знайти милосердя перед оцим мужем!
(Неем.1:11)

А я їм відповів і сказав до них: Небесний Бог Він дасть нам успіх, а ми, Його раби, станемо й збудуємо!
(Неем.2:20)

Улюблений, я молюся, щоб добре велося в усьому тобі, і щоб був ти здоровий, як добре ведеться душі твоїй.
(3Iван.1:2)

Є одне місце писання де апостол Пало вказує молодому Тимофію на формулу Божого успіху, ось ця формула:
Нехай молодим твоїм віком ніхто не гордує, але будь зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості! Поки прийду я, пильнуй читання, нагадування та науки! Не занедбуй благодатного дара в собі, що був даний тобі за пророцтвом із покладенням рук пресвітерів. Про це піклуйся, у цім пробувай, щоб успіх твій був явний для всіх!  (1Тим.3:12-16)
Тепер давайте розберемо складові успіху, про які зазначає апостол Павло:
Бути зразком у:слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості!
Пильнувати читання, нагадування та науку Христову;
Не занедбувати дарування в собі;
Про ці речі потрібно – піклуватися та пробувати у них. Англійський варіант цього уривку є набагато точніший – meditate on these things; give yourself entirely to them, that your progress may be evident to all! Тобто – роздумуй про ці речі (це постійна дія, постійно потрібно думати про стан цих речей у нашому житті), ВІДДАЙ СЕБЕ ПОВНІСТЮ ДЛЯ ЦИХ РЕЧЕЙ, щоб твій прогрес був очевидний для всіх.
Отже, є речі, яким ми повинні серйозно віддатися, щоб досягнути успіху Божого, а це:
Життя згідно Слова Божого;
Ходіння в плодах Духа Святого (любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість);
Святість та чистота;
Посвятити себе в читання Слова Божого та вивчення науки Христової (яка також передбачає знання і реалізацію свого покликання);
І вже на кінець, що базується на всьому вище сказаному – це розвиток і дія в тому унікальному духовному дарі, який Бог дає. Ми відповідальні за розвиток духовного дару, і коли ми будемо рухатися в ньому – Бог буде проявлятися дуже по особливому, це якраз саме те, що заманює людей найбільше – проявлення чудес, зцілення, воскресіння, проявлення слова знання та мудрості, пророкування – це над особливі речі, які здатні привернути до вас увагу тисяч, і тисяч людей, ось саме тоді наш успіх стає очевидним для всіх!

ОСЬ САМЕ ПРО ЦІ РЕЧІ АПСОТОЛ ПАВЛО НАКАЗУЄ ТИМОФІЮ, ЩОБ ВІН ПОСТІЙНО РОЗДУМУВАВ ПРО НИХ, АНАЛІЗУВАВ СЕБЕ В НИХ, ТА ПОВНІСТЮ ПОСВЯТИВ СЕБЕ НА ЇХ РЕАЛІЗАЦІЮ.  

Так чи інакше ми хочемо бути успішними, але нам варто досягати того успіху, який є цінним та істинним перед Богом, а не перед світом цим!!!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…