Перейти до основного вмісту

ЧОМУ МИ ТАКІ ПОГАНІ… ЩО ДАЛІ?

ЧОМУ МИ ТАКІ ПОГАНІ… ЩО ДАЛІ?

Як часто ми задаємося питанням, чому ми вчиняємо нехороші речі, ми можемо обманювати, лінуватись, бути недисципліновані, непослушні, користолюбні, гріховні…
Чому це так, чому ми часто такі погані, чому так часто нас тягне до гріха, ми хочемо грішити… Адже Бог нас не творив поганими., чи гріховними…, що трапилось?
Трапилось те, що Бог дав нам свободу вибору… трапилось те, що існує добро і зло, трапилось те, що існує диявол і Бог, трапилось те, що існує прокляття і благословення…
Саме від людини залежить, якої її бути, що вибрати добро чи зло, жити з Богом чи по власним по хотям та гріхам – тобто по віолі диявола.
Ми крім того, що маємо зробити кардинальний вибір власного життя – за ким ми ідемо, яким життям ми живемо, але також ми повинні підтверджувати цей вибір практично щоденно.
Гріх, а точніше диявол, завжди, завжди, завжди буде атакувати нас, щоб ми робили те, що гріховне, те що ми насправді не хочемо – і в цих атаках ми маємо робити вибір – що зробити – згрішити – чи встояти у праведності!!!

Будьте тверезі (розумні), пильнуйте! Ваш супротивник диявол ходить, ричучи, як лев, що шукає кого знищити. (1Петр.5:8)

Нам потрібно навчитися пильності, мудрості, розуміючи, що є той, хто хоче нас знищити в гріхах, але ми повинні навчитися протистояти гріху, вибираючи праведність!!! І в нас є сила, щоб не грішити – це сила Ісуса Христа, який переміг смерть та гріх, і цією силою ми маємо перемагати світ!

Тож підкоріться Богові та протестаньте дияволові, то й утече він від вас. (Як.4:7)

Нам потрібно навчитись покорятись Богу, покорятись праведності, покорятись послуханню, покорятись святості, а також нам потрібно навчитись «воювати» з дияволом, з спокусами, з гріхами, залежностями… це те що називається зрілість – друзі – ми повинні стати зрілими синами, дочками Божими!!!
Так, є люди, які скажуть – тобі легко писати, а от я вже залежний від одного гріха, і ніяк не можу позбавитись його – він затягує мене і в мене нема жодної сили, щоб його перемогти…
Почніть з того, щоб розкаюватись за цей гріх, покаяння має велику силу – це відправна точка для звільнення. Падаєте, грішите – і всеодно кайтесь, кайтесь, кайтесь.
Наступне – просіть в Бога благодать, щоб вам звільнитися від сили гріха, тільки Його силою ми можемо бути вільними від гріха.
Наступне – прийміть рішення – більше не грішити, разом з благодаттю Божою – не грішіть, сила прийде від Нього. І навіть якщо згрішити, всеодно – нехай ваше рішення не поколивається – я не буду грішити.
Наступне – огородіть себе від гріха, не доторкаєтесь до нього. Тримайтесь його по далі!
І найголовніше – укріпляйтесь духовно – молитви, пости, читання Біблії – обов’язково на регулярній і достатній основі – щоб у вас була внутрішня сила протистояти гріху!!!

І кажу: ходіть за духом, і не вчините пожадливости тіла,
бо тіло бажає противного духові, а дух противного тілу, і супротивні вони один одному, щоб ви чинили не те, чого хочете.
 (Гал.5:16-18)

Ми можемо бути хорошими – добротою і силою Божою – і твердим нашим рішенням – що ми вибираємо добро, а не зло, ми вибираємо святість, а не гріховність,  ми вибираємо благословіняя, а не прокляття!!!

Сьогодні взяв я за свідків небо й землю, життя та смерть дав я перед вами, благословення та прокляття. І ти вибери життя, щоб жив ти та насіння твоє, щоб любити Господа, Бога свого, щоб слухатися голосу Його та щоб линути до Нього, бо ж Він життя твоє, і довгота днів твоїх… (Повт.30:19,20)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…