Перейти до основного вмісту

ПРИНЦИПИ УСПІХУ ІСУСА ХРИСТА

ПРИНЦИПИ УСПІХУ ІСУСА ХРИСТА

Прагнення до успіху закладено практично в кожній людині. Ми хочемо бути успішні в своїй професійні сфері, в сім`ї, в громадській роботі, в особистому житті.
Успіх – це прагнення людської душі. Успіх – це позитивна самореалізація нашого потенціалу. Успіх, як правило, - це слава, визнання, заможність. 
Сьогодні зявилося дуже багато книг, аудікниг, в яких описано найрізноманітніші кроки для того, щоб бути успішним. Багато експертів хочуть нас навчити як бути успішним, хоча деякі з них не досягли якогось вагомого успіху в житті.

Ісус Христос – безперечно, Один із найуспішніших особистостей в історії людства. В Нього, за часів Його життя, було тисячі послідовників (мрія кожного політика), десятки зцілених від хвороб та воскреслі з мертвих, Його вчення розпоширилось на всю планету і продовжує бути актуальним протягом тисячоліть, а кількість послідовників збільшилось з тисячів до міліардів, ім`я  Ісуса Христа є чи ненайвідомішим сьогодні на всій планеті – це успіх колосального масштабу.
А наскільки часто ми задумуємось про принципи успіху Ісуса Христа, що дозволили Йому досягти такого колосального успіху?
Я виділив декілька:
Найперше – Ісус був Тим, Хто чітко знав своє покликання в житті.
На Мені Дух Господній, бо Мене Він помазав, щоб Добру Новину звіщати вбогим. Послав Він Мене проповідувати полоненим визволення, а незрячим прозріння, відпустити на волю помучених…
(Лк 4:18)
Ісус знав для чого Він народився і що Він має зробити.
Як сьогодні багато людей просто не уявляють свого життєвого призначення, а як багато тих, хто знаходиться, працює не на своєму місці. Звідси невдоволеність, відсутність самореалізації, радості, успіху….
Звідки приходить знання і усвідомлення свого життєвого покликання? З другого принципу успіху Ісуса Христа:
По-друге – Ісус Христос проводив багато часу в молитві, в спілкуванні з Богом.
Бог є автором життя, Він є Творцем всього і кожної людини. Він прекрасно знає для чого Він кожного з нас створив.
Мого зародка бачили очі Твої, і до книги Твоєї записані всі мої члени та дні, що в них були вчинені, коли жодного з них не було…
(Пс 138:16)
Бог все про нас знає – питання – чи ми все знаємо те, що Бог про нас знає? А найкращий спосіб знати Божі думки про нас - це спілкуватися з Ним постійно та тривало – це те, що робив Ісус – це був наріжний принцип Його життя та Його успіху.
І зараз звелів Своїм учням до човна сідати, і на той бік поплинути до Віфсаїди, раніше Його, поки Сам Він відпустить народ.
І Він їх відпустив, та й пішов помолитись на гору.
(Мк 6:45,46)
А над ранком, як дуже ще темно було, уставши, Він вийшов і пішов у місце самітне, і там молився.
(Мк 1:35)
А чутка про Нього ще більше пішла, і багато народу приходило слухати та вздоровлятись від Нього з недугів своїх. Він же відходив на місце самотнє й молився.
(Лк 5:15,16)
А як був у смертельній тривозі, ще пильніш Він молився. І піт Його став, немов каплі крови, що спливали на землю…
(Лк 22:44)
Насьогодні так мало людей, які би посвятили своє життя молитві, я не говорю про фанатизм: «молитись і більше нічого не робити» – ні – я говорю про те, щоб знаходити хоча б 10% свого щоденного часу на спілкування з Богом, на розуміння Його, тоді багато чого, що є незрозумілим в нашому житті, стане в одну мить зрозумілим, як білий день, прирйде Божа допомога, благовоління та успіх.
По-третє: в Христа були наріжні принципи життя, якими Він завжди керувався. Це був фундамент Його життя. Це до-прикладу дотримання десяти заповідей, з яких Він кожну дотримав і ніяку не порушив.
Велика любов до Бога та до людей (що є головними заповідями) – це було суттю Його життя, де він знаходив себе і реалізовував себе.
Чи є в нас  вибудовані принципи життя, що становлять фундамент нашого життя, де щоб не відбулось – ми найперше діємо відповідно до наших принципів, принципів, які не дозволять нам «прогнутися» під цей світ - це і є наступний принцип успіху Христа:
По-четверте: Христос не змінювався під стандарти світу, Христос змінював світ відповідно до сильного світогляду, який в Нього був. Це і було Його унікальністю, яку Він проявив, Він не дозволив загальній громадській думці, поставити його в рамки звичного – що вбиває будь-яку оригінальність та особливість. Саме це – не зважаючи на загальні звичаї життя, а навпаки життя відповідно до свого призначення, яке отримане від Бога, дозволило Йому змінити світ.
Світ завжди буде старатися нав`язати нам свої стандарти життя, щоб  ми діяли так, як це роблять усі, але так ми не реалізуємось, так ми не проявимо ту Божу особливість, яка вже у нас закладена!
Згадаймо як називали учнів Ісуса Христа – всесвітні порушники спокою – ті, хто виконували волю Божу, яка не завжди всім була до вподоби…
Наступний принцип успіху Ісуса Христа – це Його команда. Ісус не просто реалізовував те покликання, яке Він мав в своєму серці – Він, одразу ж після вступу в повноту свого служіння, почав важко працювати, щоб обрати та зростити команду. Реалізація будь-якого великого Божого проекту – потребує сильної і посвяченої команди, яка має бути зрощена самими нами з допомогою Божою!
Найступний, наріжний принцип – святість! Христос маючи всі спокуси цього світу – ніразу не згрішив, за що і мав такий чудовий зв'язок з Отцем, мав велику духовну силу та велике Боже благовоління.
Нам потрібно боротися за нашу святість, не грішити самовільно, бо гріх – вбиває все: силу, благодать та благословіння Боже. Через гріх ми не здатні чути голос Божий.
Ви ще не змагались до крові, борючись проти гріха… (Євр 12:4)
Пильнуйте про мир зо всіма, і про святість, без якої ніхто не побачить Господа.
(Євр 12:14)
щоб кожен із вас умів тримати себе в святості й честі…
(1Сол 4:4)
і зодягнутися в нового чоловіка, створеного за Богом у справедливості і у святості.
(Еф 4:24)
І думаю, найголовніший принцип, хоча не останній – це беззаперечне виконання волі Бога Отця, а не власної волі, хоча Він її мав, як і всі ми. Христос керувався одним: «не хай буде воля Твоя»!
Я нічого не можу робити Сам від Себе. Як Я чую, суджу, і Мій суд справедливий, не шукаю бо волі Своєї, але волі Отця, що послав Мене.
(Ів 5:30)
Ми так ще багато робимо того, що ми хочемо, навіть не запитавши в Бога – а чи є на це Його воля, і часто зазнаємо невдач та бід тільки від того, що поступали за власною волею… нам потрібно навчитись шукати і розуміти, а що є воля Божа?
І не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа...
(Рим 12:2)

Бути успішними в Бозі, чи ні – залежить від нас, чи навчимося ми від Христа і чи підкоремо своє життя волі Божі, чи будемо ми молитись і шукати Бога та вести святий спосіб життя, постійно працюючи над собою – а Бог нам обов`язково допоможе, це Його суть!Коментарі

  1. Згоден. Все спирається на спілкування с Богом, і на послух Його голосу в кожній сфері життя и в кожному ділі. Ісус дійсно є найкращим зразком успішної людини. Скоріше за все, коли ми не порадилися з Богом, то обов’язково зробимо помилки, які шкодять ділу, звідти і проблеми. Завжди, там де я дію в згоді з порадою Бога, яку Він надав підчас особистого спілкування, в мене все ладиться, там я маю успіх.

    ВідповістиВидалити
  2. це правда - основа нашого життя - це спілкування з Богом!!!

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…