Перейти до основного вмісту

І ЗРОБЛЮ, ЩО ВИ СТАНЕТЕ ЛОВЦЯМИ ЛЮДЕЙ…

І ЗРОБЛЮ, ЩО ВИ СТАНЕТЕ ЛОВЦЯМИ ЛЮДЕЙ…
Для Бога нема більшої дорогоцінності, аніж людина. Для людей не повинно бути більшої дорогоцінності, аніж людина.
Бог все створив саме для людини і її Він найбільше любить! Бог створив і саму людину за своїм образом, створив її, як своїх дітей. І найвища цінність цього творіння є те, що це людина має власну вільну волю, волю обирати як жити і кому служити. Хто служить собі, хто служить Богу, а хто сатані.
Якщо Бог бажає, щоб людина добровільно вибрала те, щоб жити з Ним і творити Його волю, то сатана не питає в людини її думку і її бажання – він «вловлює» людей в свою сітку, щоб ті чинили його волю, незалежно від того, чи людина усвідомлює це, чи ні.
А раб Господній не повинен сваритись, але бути привітним до всіх, навчальним, до лиха терплячим, що навчав би противників із лагідністю, чи Бог їм не дасть покаяння, щоб правду пізнати, щоб визволитися від сітки диявола, що він уловив їх для роблення волі своєї.
(2Тим 2:24-26)
Бог знаючи це, що сатана грає несправедливо, обманом та підступом, робить зустрічні кроки, щоб врятувати людину, бо Йому не байдуже, що люди гинуть в гріхах, залежностях та у хворобах. І робить це Бог через своїх людей, яких називає: «ловцями людей».
Виходить, що у нас війна з сатаною, щоб вирвати людей з його сітей. А щоб визволяти людей – потрібно мати рису Божого ловця людей, а що це за люди?
1.            це люди, які найперше розуміють стратегію Бога та сатани щодо інших людей;
2.            це люди Божі, які є служителями Його, здійснюючи Божу волю;
3.            це люди, які ціле-направлено розуміють в яку сіть диявола (а ці сіті найрізноманітніші: гординя, блуд, залежності, засліплення багатством чи владою, хвороби, немочі…) вловлена конкретна людина (рідні, друзі, знайомі);
4.            це люди, які починають молитися за «вловлених людей», щоб знати стратегію, як визволити цих людей;
5.            це люди, які починають робити Божий вплив (спілкування, свідчення, запрошення) на «вловлених людей», щоб принести їм істинну від Бога, яка зробить цих людей вільними та спасенними.
Друзі, це наше завдання, як людей Божих, бути Його ловцями людей, яких поневолив сатана, ми повинні допомогти цим людям, принести їм свободу, радість життя, істину та любов Божу!
І сказав їм Ісус: Ідіть услід за Мною, і зроблю, що станете ви ловцями людей.
(Мк. 1:17)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…