Перейти до основного вмісту

ЯКИХ БОГ ОЧІКУЄ ЛІДЕРІВ?


ЯКИХ БОГ ОЧІКУЄ ЛІДЕРІВ?
Велич проявлення Бога на землі, велич Божих справ та Його чудес багато в чому залежало від тих Божих лідерів, через яких Бог діяв. А точніше - від конкретних рис, якими володіли ці лідери.
Згадаймо Йосифа – унікальний Божий лідер: скромність, безкомпромісність з гріхом, глибока віра в Бога; Даниїл – високоосвідченість, безкомпромісність, людина молитви, людина високого Божого духу; Давид – безмежна любов до Бога, щирість, глибока надія та віра; Апостол Павло – сильний характер, дисциплінованість, професійна освіта, неймовірна жертовність, глибока мудрість…
Велич Божих справ в нашому житті багато в чому буде вимірюватися від тих рис, які ми зростимо, від того Божого характеру, який ми збудуємо в собі.
Тож, яких лідерів очікує Бог?
1 – які б знали Його персонально і Його волю на власне життя;
Істинно, істинно говорю вам Син нічого не може творити сам від себе, якщо не побаче Отця Творящого, бо що творить Він, те і син також творить.
Івана 5:19
2 – які здатні отримати та володіли Його баченням на життя, для організації, для справи;
І відповідав мені Господь і сказав: запиши бачення і напиши його ясно, щоб той, хто читає легко міг його зрозуміти.
Авакума 2:2
Гине мій народ від недостатку бачення…
Осія 4:6
І так, вникни в Слово та зрозумій бачення…
Даниїла 9:23
3 – вірних;
Від будівничих (слуг Божих) вимагається, щоб кожен виявився вірним!
1 Коринтян 4:2
4 – слухняних Йому;
Упокорив себе, був слухняний навіть до смерті і смерті хресної.
Филип. 2:8
5 – які б багато часу проводили в молитві та Слові;
А ранком, вставши дуже рано, вийшов і віддалився в пустельне місце і там молився.
Мар. 1:35
Але Він ішов в пустельні місця і молився…
Луки 5:16
Нехай не відходить Книга отця від уст твоїх, але будеш навчатися в ній день та ніч, щоб в точності виконувати те, що в ній написано – тоді ти будеш успішний в дорогах своїх і буде щастити тобі.
Ісуса Навина 1:8
6 – безкомпромісних до гріха;
Щоб кожний із вас умів тримати себе в святості та честі;
1 Солунянам 4:4
7 – які безмежно люблять Бога та прагнуть Його!
І полюби Господа Бога твого всім серцем твоїм і всією душею твоєю, і всім розумом твоїм, і всією силою своєю – ось перша заповідь!
Марка 12:30
8 – які люблять людей;
Полюби ближнього свого, як самого себе.
Марка 12:31
9 – жертовні
Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу…
Римлянам 12:1
10 – ті, як дисципліновані та хороші менеджери;
Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом…
Екклізіаст 3:1
11 – високоосвідчених та мудрих;
А всяку справу мудрости та розуму, що шукав від них цар, то він знайшов їх удесятеро мудрішими від усіх чарівників та заклиначів, що були в усьому його царстві.
Даниїла 1:20
12 – із зрілим характером:
любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість: Закону нема на таких!
А ті, що Христові Ісусові, розп'яли вони тіло з пожадливостями та з похотями.
Коли духом живемо, то й духом ходімо!
Галатам 5:22-25
Саме на нас, персонально лежить відповідальність постійно працювати над собою, збудовуючи в собі Божий характер, що дозволить нам стати прекрасними лідерами, які здійснять великі Божі справи – тож, не гаймо час, дні бо лукаві!!!

Коментарі

  1. Вважаю, що Бог не лише очікує таких лідерів, а Він таких лідерів творить. Так як самостійно стати досконалим неможливо, то можна стати досконалим з допомогою Бога, дивлячи на зразок справжнього лідера, на Ісуса.

    ВідповістиВидалити
  2. це правда, Бог допомагає нам стати кращими лідерами!!!

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…