Перейти до основного вмісту

ЧОМУ МИ ЕГОЇСТИЧНІ?

ЧОМУ МИ ЕГОЇСТИЧНІ?

Чому ми найперше думаємо про себе, про свою вигоду та користь, про те, як нам краще, а не іншій людині, особливо в сім'ї. 
Що з нами трапилось? Адже ми не були такими створені, ми були створені за іншим стандартом - стандартом любові. Ми створенні по образу Бога, Який не є егоїстом, а навпаки, Тим, Хто найперше віддає, адже Він є "любов"!!! 

Нам потрібно також стати "любов", це також наша сутність - жити в любові, даруючи щодня іншим людям плоди любові. 

Нехай кожен дбає не про своє, але кожен і про інших. (До Филип'ян 2:4)

Але як можна жити в любові і не знати Автора любові, як можна давати любов - не отримуючи любові від істинного джерела любові? 

Ми не можемо по справжньому любити людей не знаючи і не люблячи свого Творця, нашої основи життя, нашого Небесного Батька!!! Ми не можемо любити - не отримуючи цієї любові з небес.

Нам найперше потрібно отримувати Божу любов, будучи в тісних щоденних відносинах з Отцем! Інакшого шляху нема! 

Коли ж ми нарешті зрозуміємо, що дійсно краще давати, аніж брати, краще жити для когось, аніж для себе, краще любити більше інших, аніж себе! Краще віддати себе на служіння людям, аніж присвятити своє життя самозбагаченню, нехтуючи іншими! 

Коментарі

  1. Амінь. Коли я познайомився з Богом, то спочатку Він мені просто сподобався, і взагалі я розумів, що дружити з Всемогутнім Богом дуже корисно і вигідно. Потім, в процесі спілкування з Ним, я став звертати на Бога увагу як на особистість, став помічати, що Він найкращий співрозмовник, що у Нього найкращий характер, з Господом завжди цікаво, Він все розуміє і т.д. Поступово я став закохуватися в Бога, став наповнюватися любов'ю до Нього, через уважний розгляд Його Особистості.
    Потім Бог відкрив мені, що хоча я і любив Його, але я не любив людей. Я служив людям, бо знав, що Бог їх усіх любить, а я хотів завжди радувати Його, роблячи те, що Богові подобається. Але, з точки зору Бога, не любити людей - це теж гріх. Тоді я сильно попросив у Бога любові до людей, бо я людина, сам любов не народжую, Бог є джерело любові. І Бог відповів, на бажану Йому молитву. Я став любити всіх людей без винятку, а коли став уважно розглядати людей як творіння Бога, очима Бога, то любов посилилася ще й змістом. Я зрозумів, чому Бог так сильно полюбив Своє творіння, що навіть пішов на неймовірний вчинок - віддав Сина Свого на зруйновану гріхом Землю, та ще за часів максимального відступу людей від Живого Бога, та ще й на розтерзання і вбивство Ісуса.
    Коли Бог дав мені любов, то навчав, що нею потрібно користуватися, застосовувати щоб вона приносила плоди, користь. У багатьох кохання є, тому що попросили її у Бога, але вони нею не користуються, її важко в них помітити.
    Себе ймовірно теж треба любити сильно, тому що Бог нас любить сильно. Просто краще не ставити себе і свої бажання вище Бога і Його бажань! Нехай у центрі нашої уваги завжди буде Бог! На себе важливо дивитися, щоб бачити роботу Бога, коли Вони творить з нас людину за образом і подобою Їх, і щоб бачити те, що потрібно змінити в собі.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…