Перейти до основного вмісту

ПРЕДСТАВНИК ПРЕЗИДЕНТА У ВРУ: „ХРИСТИЯНСЬКІ ЦІННОСТІ МАЮТЬ СТАТИ ОСНОВОЮ ЗАГАЛЬНОСУСПІЛЬНОГО ДІАЛОГУ”


ПРЕДСТАВНИК ПРЕЗИДЕНТА У ВРУ: „ХРИСТИЯНСЬКІ ЦІННОСТІ МАЮТЬ СТАТИ ОСНОВОЮ ЗАГАЛЬНОСУСПІЛЬНОГО ДІАЛОГУ”


У своєму блозі, що розміщений на сайті Українська правда, Юрій Мірошниченко, Представник Президента України у Верховній Раді України зазначив:
„Християнські цінності мають величезний потенціал стати потужною об'єднавчою діалоговою платформою для представників різних конфесій в усіх куточках нашої країни, адже більше 90% українців вважають себе християнами. Я досить часто зустрічаюся з представниками християнських професійних спілок – християн-журналістів, християн-юристів, християн-медиків, християн-підприємців. Більше того у громадському просторі успішно функціонує Альянс професіоналів-християн, який об'єднує віруючих фахівців різних професій для їх фахового, духовного та лідерського розвитку, а також для суспільного служіння через свою професію Богу та людям в церквах та суспільстві.

Під час моїх зустрічей з Альянсом визначаються спільні вектори діяльності та законотворчі ініціативи, направлені на закріплення християнських цінностей у суспільстві. На разі я є автором трьох важливих законопроектів, які мають безпосереднє відношення до даної теми – "Про внесення змін до деяких законів України (щодо повернення культових споруд релігійним громадам", "Про внесення змін до деяких законів України (щодо права релігійних організацій засновувати навчальні заклади) " та "Про відродження унікального Символу православ'я – церкви Богородиці (Десятинної) в місті Києві".

На мою думку, суспільний діалог християнського спрямування має починатися з єднання представників різних конфесій – православних, греко-католиків, католиків та протестантів, які проживають на території України. Часи радянського безбожжя далеко позаду. Ми на рубежі другого хрещення Русі, яке матиме місце в Україні. Саме тому громадські діячі, політики, релігійна громада повинні поширювати ідею об'єднання на основі християнства широкому загалу через просвітницьку діяльність.

Є країни, де суспільний дискурс ґрунтується на християнських принципах вже не перше століття. Мене вразив формат молитовних сніданків, які відбуваються у парламентах різних країн світу. Люди, які за родом своєї діяльності мають нести високі цінності у суспільство, просто збираються та говорять про Бога. Я особисто неодноразово представляв Україну на щорічному молитовному сніданку у президента США Барака Обами, що послужило духовним збагаченням для мене як парламентарія та людини. Більше того, у стінах Верховної Ради функціонує група-депутатів, які на щотижневій основі зустрічаються та спілкуються на тему Бога.

Протягом віків саме церква була опорою для людини від дня народження і до смерті. Я переконаний, що саме церква повинна і в цю важку для нашого народу хвилину випробувань взяти на себе рятівну місію”.Джерело - http://blogs.pravda.com.ua/authors/yurii-miroshnychenko/51541893b44be/

Коментарі

  1. Ми вже говорили про це на сторінках Фейсбук. Саме цей пан є автором закону, який ВСІ церкви просили його не робити, саме цей пан є автором закону, який ускладнив ввезення гум. допомоги. Висновки робіть самі.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Пан Юрій Мірошніченко говорить добрі та правильні слова - хотілося б, щоб це дійсно було так...

      Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…