Перейти до основного вмісту

Уряд захищатиме секс-меншини від дискримінації, переслідуючи прихильників традиційної сім’ї?


Уряд захищатиме секс-меншини від дискримінації, переслідуючи прихильників традиційної сім’ї?

КИЇВ – Релігійна спільнота України вкотре заперечує проти того, що “під виглядом боротьби за права людини й демократію пропагується терпиме й навіть схвальне ставлення до самого явища одностатевих сексуальних відносин”.


Так відреагували ієрархи церков та українські віруючи на урядовий законопроект № 2342, зареєстрований у парламенті 19 лютого 2013 року, повідомляє Інститут релігійної свободи.
Зокрема, Кабмін Миколи Азарова пропонує доповнити статтю 2-1 Кодексу законів про працю України положенням про забезпечення державою рівних трудових прав усіх громадян, в тому числі незалежно від їх сексуальної орієнтації. Такий термін вперше може бути впроваджений у законодавстві України.
Доповнення до статті 60 Цивільного процесуального кодексу України запроваджують принцип винуватості відповідача в частині фактів можливої дискримінації, викладених в позовній заяві, і його обов'язок доводити в суді зворотне.
При цьому позови стосовно дискримінації можуть подаватись як проти Церкви як релігійного об’єднання, так і проти священнослужителів. Це обумовлюється тим, що у Законі України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» розширюється тлумачення дискримінації та її ознак (стаття 1). Водночас дія Закону поширюється на всіх юридичних осіб, а також фізичних осіб, які перебувають на території України (стаття 4).
На сам кінець у Законі пропонується закріпити що, особи, винні в порушенні вимог законодавства про запобігання та протидію дискримінації, несуть цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальність (стаття 16).
"Просто річ у тому, що без такого закону, який забороняє дискримінацію геїв, не зможемо рухатися дорогою щодо скасування віз. Тому, думаю, що воля в справі подальшої інтеграції з ЄС переважить опір, і закон буде прийнятий", – пояснив мотиви Уряду очільник МЗС України Леонід Кожара в інтерв'ю польському виданню Gazeta Wyborcza.
Одначе ініціатива Кабміну викликала занепокоєння багатьох віруючих, Церков і релігійних організацій, громадських організацій сімейного спрямування тощо. Священнослужителі занепокоєні тим, що законодавчі зміни спрямовані на захист секс-меншин настільки – аж до кримінального переслідування громадян за публічні виступи на користь традиційної сім’ї.
“Для Церкви є неприйнятними сучасні прагнення шляхом встановлення певних законів віднести до числа основних прав людини те, що є противним природі людини та визначено Богом як важкий гріх, зокрема – встановити для одностатевих зв’язків суспільне заохочення у вигляді визначених для шлюбу прав, оголосити такі зв’язки цілком нормальними, формувати в суспільстві позитивне ставлення до них та накласти обмеження і покарання за критику аморального способу життя”, – наголосив Священний Синод Української Православної Церкви Київського Патріархату, який відбувся 8 березня
Минулого тижня до парламенту було внесено альтернативний законопроект № 2342-1 від 05.03.2013 року Представника Президента України у Верховній Раді Юрія Мірошниченка (Партія регіонів) та депутата Олександра Мирного (ВО «Свобода»). Однак його положення хоч і не містять загроз для свободи віросповідання, проте так само запроваджують у законодавче поле термін “сексуальна орієнтація”, що може створити підстави для його подальшого використання під час законотворчості.
Голова Всеукраїнського громадського руху «За сім’ю» Павло Унгурян заявив: “Всі ці законодавчі ініціативи становлять надзвичайну загрозу для традиційних сімейних цінностей та можуть зруйнувати українську родину та моральні засади нашого суспільства”.
Варто відзначити, що досвід країн Європейського Союзу свідчить про обмеження права віруючих на свободу вираження своїх релігійних поглядів на проблематику гомосексуалізму з мотивів запобігання дискримінації.
ІРС вже наводив як приклад випадок єпископа Дейла МакАлпайна, баптистського євангеліста з Великобританії, який був заарештований після публічної заяви про гомосексуалізм як гріховне явище. Влада висунула йому звинувачення на підставі норми про відповідальність за "домагання, збурення або спричинення душевних страждань". 
У липні 2010 року Міністерство промисловості Іспанії оштрафувало іспанську католицьку медіа-групу Intereconomia на 100 тисяч Євро за випуск в ефір рекламних роликів на захист традиційної сім'ї.
Крім того, на підставі шведського закону проти розпалювання ненависті відомий у Швеції пастор Оке Грін був визнаний винним і засуджений до одного місяця тюремного ув'язнення після того, як публічно засудив явище гомосексуалізму у проповіді. Не зважаючи на те, що у підсумку апеляційний суд виправдав пастора Гріна, європейські правозахисники констатують наявну загрозу для журналістів, пасторів і священиків бути притягненими до відповідальності за розповсюдження Євангелії в Європі. 
Нагадаємо, що у Декларації глав українських конфесій, яку підписали 19 членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, серед іншого зазначено: “Ми виступаємо категорично проти законодавчого встановлення у нашій державі одностатевих шлюбів чи реєстрованих одностатевих партнерств, проти пропагування одностатевої сексуальності”.Інститут релігійної свободи, Україна 
www.irs.in.ua 

Коментарі

  1. Защитиники пида..асов -сами 3,14дары! Это азбука. Хрен вам я возьму на работу 3,14ара! как пишет Г.Климов, такой субьект обычно приносит в нормальный коллектив проблемы и будет пытаться перетянуть себе подобных (как и евреи).

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…