Перейти до основного вмісту

ЧЕРГОВА СПРОБА ВЛАДИ ПРОТИСНУТИ СКАНДАЛЬНИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ №2342

ЧЕРГОВА СПРОБА ВЛАДИ ПРОТИСНУТИ СКАНДАЛЬНИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ №2342

Те, що Уряд не зупиниться, щоб «протиснути» скандальний законопроект №2342 є очевидним. Питання лише в тому, як вони це зроблять.

Чергова спроба буде 05 ЧЕРВНЯ 2013 р. в КОМІТЕТІ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ Верховної Ради.

На комітеті буде розглядатися цей законопроект, щоб внести в нього незначні зміни, щоб потім прозвітувати перед суспільством, що всі неприйнятні норми були видаленні із гомосексуальної законодавчої ініціативи.

Всі розуміємо, що це черговий обман… Щоб його не допустити ряд громадських організацій закликає небайдужих людей прийти в середу, 5 червня о 15.00 на Садову, 3а (під Комітет з питань Європейської інтеграції) та висловити свою громадянську позицію проти запровадження гомодиктатури в Україні.

Я там буду – а Ви?Коментарі

 1. Развращённая Европа диктует свои условия для вхождения Украины в Евросоюз.Вот,что такое законопроект 2342.Смешно и грешно,но выходит что так: (Якщо хочете в Европу-пiдставляйте свою -жопу). Вот как разшифровуются их извращённые условия.
  Но они ошибаются.Наш народ не такой,мы не потерпим этой гомосятины.Призываю всех братьев выйти и выразить свою гражданскую позицию.
  А как по мне так нечего в этой Европе делать.Все страны,которые вошли в Европейский Союз находятся в глубочайшем кризисе.
  Если обратиться к Святому Писанию,то прообразом Европы является блудница.
  Дай Боже мудрости нашим правителям.Предлагаю взять пост и молиться о наших чиновниках,чтобы Господь дал им мудрость.

  ВідповістиВидалити
 2. Сергію, що можна зробити? Листа написати, підписи збирати? Я не з Києва прийти не зможу.

  ВідповістиВидалити
 3. Що можна робити в такій ситуації? Головне не мовчати і не бути байдужими, чи занадто зайнятими!!! Що найменше – розповсюдьте цю статтю, посилання на неї всім людям кому не байдужа доля України, починайте компаній у соц-мережах, пишіть листи Президенту, Головам фракцій Верховної Рад, робіть пікети – робіть все, що можливо – тільки не мовчіть!

  ВідповістиВидалити
 4. Сергей, Вы правы. Нельзя сидеть сложа руки.
  Но у людей (народа) есть заботы, обязанности, оторвать от которых может только угроза им или их родным. Тогда люди поднимают головы и спрашивают: "Что делать?" И если нет четких указаний, они опускают головы и закусив губу продолжают работать. Потому что семью нужно кормить. Что я хочу сказать. Нужен лидер. Лидеры. Для борьбы. Борьба подразумевает лишения и жертвы. Кто готов возглавить борьбу?

  ВідповістиВидалити
 5. "НОВЫЙ МИР" ИЗВРАЩЕНЦЕВ КАК ВСЕМИРНАЯ СОДОМСКАЯ АНТИЦЕРКОВЬ. ЧАСТЬ 3. ОКОНЧАНИЕ - http://www.lalak.org.ua/?q=node/12247#disqus_thread

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…