Перейти до основного вмісту

ІДЕАЛЬНИЙ РОЗПОРЯДОК ДНЯ

ІДЕАЛЬНИЙ РОЗПОРЯДОК ДНЯ

(понеділок-п`ятниця)

Як встигати, бути продуктивним та постійно зростати? Думаю, найкращою відповіддю на дані питання, може бути  скрпульозне планування особистого дня, тижня місяці року.
Одним із базових підстав для успіху є чітко розпланований робочий день, який дасть змогу не тільки виконувати свої робочі завдання, але також рости духовно і професійно. Ну і звичайно, не забуваючи про домашні завдання та справи служіння.

Пропоную наступний «ідеальний» рзпорядок робочого дня, виходячи з власного досвіду:

5.00-6.00 - Ранкова молитва та читання Біблії 
6.00-7.00 – самоосвіта + вивчення іноземної мови
7.00-8.00 - Зарядка, Вмивання, сніданок
8.00-9.00 – поїздка на роботу
9.00-18.00 - робота
13.00-14.00 - обід та професійна самопідготовка
18.00-19.30 – повернення з роботи, вечеря та сімейне спілкування
19.30-20.30 – справи по дому та справи служіння
20.30-21.15 – читання
21.15-21.40 – планування наступного дня та підготовка до сну
21.40-22.00 – спільна вечірня молитва та читання Біблії
22.00-05.00 - сон

Звичайно, ми не роботи, щоб все до хвилини виконувати. Бувають різні ситуації в житті. Але їх, як правило, не більше 20% від загального часу, тож цей план, дійсно, може серйозно допомогти в організації та дисципліні власного життя.

А який Ваш погляд на ідеальний робочий час? Цікаво буде познайомитися з Вашим досвідом.

Сергій Гула


p.s. У автора дещо інший розпорядок робочого дня (ось чому, кожен може створити свій план, зважаючи на особисте життя; але цей план точно повинен бути…) з акцентом збільшення часу для молитви і читання Слова Божого, але на 75% плани збігаються. 


Коментарі

 1. интересная тема!!! но к сожелению у меня не выходить планировать, но думаю что смогу...

  ВідповістиВидалити
 2. Я атк розумію, що за цим розпорядком майже ніяким служінням не можна займатися... також упущене відвідування зібрань, групок по вивченню Біблії, молитов церковних... Як такі, домашні справи - тут майже не фігурують...
  Частково критикую...
  А взагалі не варто кожен день жити одноманітно - швидко набридне...
  Також найбільше, що потребує людина, - це спілкування. Тому треба спілкуванню загалом приділяти багато часу. Щоб самому збудовуватися та збудовувати інших.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Автор коментаря - Тарас Кобрин (Львів)

   Видалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…