Перейти до основного вмісту

ОСЬ ЧОМУ, ВОНИ ХОЧУТЬ ДОМІНУВАТИ, А НЕ БУТИ РІВНИМИ З ІНШИМ

ОСЬ ЧОМУ, ВОНИ ХОЧУТЬ ДОМІНУВАТИ, А НЕ БУТИ РІВНИМИ З ІНШИМ

Багатьом країнам світу сьогодні нав`язують необхідність захисту сексменшин та зрівняння їх з правами інших громадян. А чи справді йде мова про вирівнювання прав?
Необхідно зазначити, що сексменшини мають весь комплекс прав, які мають нормальні люди. Як показує практика країн, де узаконені одностатеві шлюби, геї та всі інші нетрадиціонали, починають домінувати над іншими людьми, заставляючи їх, через прийняття відповідних законів, робити те, що вони хочуть, а у разі відмови або великий штраф, або - тюрма.

Це стосується заборони говорити про те, що геї та лесбіянки люди, які мають неприродню орієнтацію, оскільки це буде вважається дискримінацією. А в результаті - обмеження фундаментального права людини - права на свободу слова;

Це стосується заборони носити будь-яку символіку, де зображено сім`ю:  батько, матір та діти – це ображає їхні почуття – тому потрібно заборонити символ здорової сім`ї;

Це стосується обмеження права на віросповідання священнослужителів та інших віруючих людей, оскільки називаючи гомосексуалізм смертельним гріхом, як це вчить священне писання, ображає та дискримінує їх;

Це стосується офіційних документів, де вже не має запису  «батько» та «матір» – а вже на їх місці красується:  «особа №1» та «особа №2».

І буквально найсвіжіша інформація: меру французького міста Жан Мішель Коло, загрожує в'язниця і штраф до 63 тисяч євро за ухилення від проведення весілля геїв. Він може також бути відсторонений від посади або тимчасово відсторонений від виконання обов'язків. Ось так, обрана посадова особа, яка має тверді переконання, буде піддана покаранню та вигнанню, оскільки відмовилася узаконювати збочення. І що цікаво, вже декілька тисяч мерів міст Франції заявили тверду позицію не узаконювати цю чуму нашого століття. Невже і їх всіх звільнять з посад чи посадять в тюрму???

Ця неприродна і надзвичайно агресивна меншість, нав`язала багатьом країнам світу свою антилюдяну поведінку, щоб стати наднацією і диктувати свої жорстокі та аморальні правила життя…

Лише від нас, активних і небайдужих громадян України, залежить чи дозволимо ми збоченню прийти в Україну і тим самим морально знищити її…

Сергій Гула

Коментарі

 1. Всі людські стосунки в суспільстві визначаються законами і їх потрібно чесно виконувати ким би ти не був...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. всі закои створюються людьми - і якщо вони ідіоти, то нехай і служать ідіотам. У норальних людей - свої закони

   Видалити
 2. Тимтирлим цілкм слушне зауваження :)) Люблять люди накрути :)
  1. "...неприродню орієнтацію..." - так говорити, що це неприродно це дискримінація, бо це природно, у природі зустрічається 3600 видів тварин де проявляються гомосексуальні контакти.
  2. "....носити будь-яку символіку, де зображено сім`ю: батько, матір та діти" Підтвердить ваші слова :) Тому що от я кажу, що в Україні гомофобам платять посланці "Руского мира" :)
  3. Звісно меру загрожує ув'язнення, тому що він не виконує закон країни і так в цьому світі є країни де депутат повинен виконувати закон країни, звісно депутат з "твердими переконаннями" от наші комуністи наприклад їм, що не кажи, а переконання в них, що не самі тверді :)
  П.С. Зараз весілля геїв може проводити один із його заступників :)
  4. Знає я був в країнах Європи, я і мрію, щоб така аморальність процвітала в України, тому що в себе на районі я боюся вийти прогуляти бо одна еліта зі шприцами і випивкою, зате гомофобна підтримує традиції. І міліція яку краще обійти десятою дорогою. І ще купа інших речей :)

  І так звісно краще залишатися традиційною консервативною країни, ми ж все таки працюємо на майбутнє :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. а ти Тімурка вийди в Шотландських містечках на приклад вечорком прогуляйся - то будеш тоді говорити толераст ти наш

   Видалити
 3. Людей стає все менше і менше. ПАРАЗИТИЧНА МАТРИЦЯ переформатовує нашу свідомість таким чином, що люди втрачають людську природу.

  Це зомбування нового типу. Усі ці "європейські цінності" відгонять психотропними програмами, піддержаними різноманітними хімічними компонентами, що додаються в їжу,в напої, у ліки. Вкупі з інформаціними вірусами (паразитичними нейропрограмами) трансльованими у мережі Інтернету та ТВ, у фільмах Голівуду і не тільки, у рекламних роліках, вітринах і головне різноманітних компютерних іграх.

  Усе це вкупі спричиняється до того, що людська інформаційна структура деформується і перероджується на сутнісно інакшу істоту. Людина наче все ще пам'ятає себе, свою біографію, своїх рідних і близьких, своїх друзів і справу якою займається і до чого прагне, для кого і для чого живе,

  АЛЕ!!!

  У цій композиції несподівано спрацьовує паразитична програма направлена на знищення божественної суті Людини і підміну такої на керовану прогамованими інстинктами, а то й абсолютно інакшими, новими, невластивими цій особистості якостями, що вже ніяк не корелюються з поняттями людськості і гуманності взагалі.

  Причина такого процесу в інформаційнім забрудненні навколішнього середовища. Переповненні інфосміттям інформаційного простору нашої цивілізації. Інформаційні конструкції (думка є матеріальною),внаслідок "перевантаження" спричинили неконтрольований процес мутації та перехресного перетворення у нові і незнані інформаційні віруси, збудники сучаних процесів деградації людства.

  Очевидно, що попередники нашої цивілізації знали про таку природу інформаційних полів і цей вплив на інформаційну структуру людського організму. Збереглися різноманітні попередження у міфах, притчах і писаннях.

  Але...

  Хто ЇХ ЗНАЄ? ХТО ЇХ ПАМ'ЯТАЄ? Кінець Світу полягає саме у цій інформаційній хворобі людської спільноти.

  І ТУТ ВАЖЛИВО НЕ ОЗЛОБИТИСЯ!!! А ПРАЦЮВАТИ СВІДОМІСТЮ ПО ОЧИЩЕННЮ НАШОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ, ПРОБУЙМО КОЖЕН З НАС МИСЛИТИ ХОЧ КІЛЬКА ХВИЛИН НА ДЕНЬ ПОЗИТИВНО.

  ПРИСЛУХАТИСЯ ДО ГОЛОСУ МУДРОСТІ. БУТИ ОБЕРЕЖНИМ З ВИСЛОВЛЮВАННЯМИ І НЕКОНТРОЛЬОВАНИМИ ЕМОЦІЙНИМИ ВИКИДАМИ. СТВОРЮЙМО ЗОНУ ТИШІ НАВКОЛО СЕБЕ. ЧАСТІШЕ СЛУХАЙМО ГАРМОНІЮ В СЕРЦІ СВОЄМУ. ЗАРАЗ НАШЕ МАЙБУТНЄ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЖНОГО З НАС. ТИ АБО ВИЗДОРОВЛЮЄШ, АБО ТЕБЕ ПОЖИРАЄ "НОВА ЧУМА" - ПАРАЗИТИЧНА ІНФОРМАЦІЙНА ДЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ. НАВІТЬ ЯКЩО ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ ВПЛИВУ НА НАС ПОЗАЗЕМНОЇ ПАРАЗИТИЧНОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ, ТО В НАС ОДИН ВИХІД:

  ТРИМАЙМОСЯ РАЗОМ ЛЮДИ!!!!! МИ ВСІ Є КРЕАТОРАМИ, ЩО ВОЛОДІЮТЬ СИЛОЮ БОЖЕСТВЕННОЇ МУДРОСТІ. НАМ НІЧОГО І НІКОГО БОЯТИСЯ. МИ ЗДАТНІ ПРОТИСТАВИТИ ЗЛУ ЛЮБОВ І ТИМ САМИМ НЕЙТРАЛІЗУВАТИ ПАРАЗИТІВ. ВАРТО ТІЛЬКИ ОБ'ЄДНАТИСЯ!!!

  ЩОДЕННІ ОЧИСНІ МЕДИТАЦІЇ ПРОПОНУЮ ПРОВОДИТИ СПІЛЬНО. ПО 10 ХВИЛИН ЩОДНЯ УВЕЧОРІ З 22:00 та з 23:00 і ранком з 07:00, 08:00,09:00. В ОБІД з 13:00 14:00 15:00.

  СТВОРІТЬ ТИШУ, І ПОДУМКИ СФОРМУЛЮЙТЕ МИСЛЕФОРМУ - ОБРАЗ; ЯСКРАВЕ СВІТЛО ПРОМИВАЄ НАШЕ ТІЛО ВІД МАКІВКИ ГОЛОВИ АЖ ДО П'ЯТ ВІДНОВЛЮЄ РОБОТУ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ЦЕНТРІВ (чакр)НОРМАЛІЗОВУЄ БІОПОЛЕ І РОЗШИРЮЄТЬСЯ У ВСІ БОКИ ВІД ЦЕНТРУ УСЬОГО ХРЕБТА. СВІТЛО ПРОШТРИКУЄ УСІ ШТУЧНІ І ПРИРОДНІ ПЕРЕШКОДИ І ПРОСВІЧУЄ УСІХ ІНШИХ ЛЮДЕЙ НА ВСІЙ ПЛАНЕТІ І У ВСЬОМУ ВСЕСВІТІ.

  ЦЕ ПРОСТО! ЦЕ ДАНО КОЖНОМУ З НАС!!! ПИТАННЯ ЛИШЕНЬ ТІЛЬКИ У СВІДОМОМУ ВЧИНКУ КОЖНОГО З НАС!!!

  ПАМ'ЯТАЙМО ЩО СВІТ У НАШИХ РУКАХ!!!
  ЛЮБОВІ ВСІМ!!!

  З ПОВАГОЮ ДО КОЖНОГО, ОЛЕГ ДРАЧ.

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…