Перейти до основного вмісту

ЗА ЛЕГАЛІЗАЦІЄЮ ОДНОСТАТЕВИХ ШЛЮБІВ ІДЕ ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ІНЦЕСТУ (секс з рідними) ТА ПЕДОФІЛІЇ – ЦЕ ВЖЕ РЕАЛЬНІСТЬ!

ЗА ЛЕГАЛІЗАЦІЄЮ ОДНОСТАТЕВИХ ШЛЮБІВ ІДЕ ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ІНЦЕСТУ (секс з рідними) ТА ПЕДОФІЛІЇ – ЦЕ ВЖЕ РЕАЛЬНІСТЬ!


Гомосексуалісти ніколи не зупиняться перед легалізацією одностатевих шлюбів, ні – їхнє завдання повний дозвіл інцесту – секс з батьком, матір'ю, сестрою, братом, а також педофілії. Ці процеси активно ідуть в скандинавських країнах, Голландії, США та Канаді…


Більше у відео: 

– цим відео можна поділитися нажавши відповідні значки нижче


Коментарі

 1. Кошмар! Жах....
  Навіть думка про це мене вбиває.
  А де віруючі тих держав? Мені буде страшно помирати, знаючі, що мої діти, онуки будуть при цьому жити :(
  Треба молитись та діяти, діяти, діяти!!!

  ВідповістиВидалити
 2. І після цього відео ви дивуєтеся, що ЛГБТ-спільнота виходить на вулиці і вимагає дозволити їм жити так, як вони хочуть? Жоден гей не зайшов до свого сусіда і не примусив вигнати дружину та завести хлопця. Прихильники ж так званого «традиційного кохання» вважають за можливе не лише вказувати людям, як і з ким їм жити, а ще й схильні шляхом насильства примушувати людей виконувати їхні вказівки. (Хоча якщо згадати, скільки крові було пролито для того, щоб примусити людей поклонятися тому богу, якому вважала за потрібне поклонятися певна група осіб, яка мала гроші ті зброю для того примусу - дивуватись нічому. Насильство - єдиний спосіб досягнення мети, який вони знають). Невже вони не розуміють, що чим більше кричать - тим більше привертають увагу до так ненависних їм одностатевих стосунків? Невже вони справді думають, що насильство може дати позитивний результат? Яка людина при здоровому глузді скаже «я б’ю людей на вулиці, і тим захищаю майбутнє своїх дітей»? Це ж маячня! Переважна більшість дітей з раннього віку виявляє інтерес до протилежної статі. А такий нездоровий ажіотаж навколо незначного відстотка «інших людей» якраз і покликаний розбудити в дітях інтерес до представників своєї статі. Чи не час задуматися, на чий же млин ллють воду агресивні традицоналисти?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я добре знаю на чий млин лиють воду такі "моралісти" як попередній коментатор. Збочення спочатку відбувається в голові коли розум наповнюється сірими півтонами... Тоді ці люди з мутованою свідомістю і совістю стають тими хто присуджує оскари за "кам"яну гору" і канську премію за лесбійську порнографію називаючи це мистецтвом! Такі ж "моралісти" їдуть в азію за насолодами з дітьми, кричать про права людини... і т.д.

   Видалити
  2. А що є збоченням і кому дано право судити? Кожен може робити те, що вважає за потрібне за однієї умови - якщо не шкодить іншим. А якщо Ви виступаєте за обмеження прав людини, почніть з себе - від яких своїх прав готові відмовится особисто Ви? Може від можливості ховатися під найрозповсюдженішим ніком Анонім? Для Вас людина, яка вважає за можливе обмежити права людини і свободу особистості не є збоченцем? На мій погляд це набагато страшніше!

   Видалити
 3. Жителі Содому, теж безсоромно реалізовували свої права, а судив їх Той хто має право судити, і сьогодні судити вчинки людей має слово Бога - Біблія. Тільки дивно те ,що збочені особини (це не образа, просто важко визначитись до якої статі відносяться ці індивідууми)так полюбляють залишати свої коментарі скрізь де адекватні люди обговорюють питання сім"ї, справжньої любові і т. д.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. А чому саме Біблія? Не Тора, Коран, Трипітака, Авеста чи будь-яке інше слово іншого Бога, за віру в якого заливали ріками крові і Європу і Азію «адекватні люди», для яких існує тільки 2 думки - власна і помилкова. Світ значно ширший і багатогранніший, ніж може сприйняти обмежена «адекватністю» свідомість.
   Зовсім не розумію, як нездоровий ажіотаж навколо намагань купки фріків привернути до себе якнайбільше уваги пов’язаний з питаннями сім’ї (і які вони взагалі можуть бути оті «питання»). Формулювання ж «обговорюють питання справжньої любові» - взагалі блюзнірство. Любов або є, або її нема, а «обговорювати питання» - це з наради про розподіл бюджетних коштів. Людина, яка нав’язує усім навколо свою думку і намагається примусити кожного жити так, як їй видається правильним у будь-якому випадку приречена на поразку. І обговорювати тут нічого - треба просто жити і просто любити. І все буде добре

   Видалити
 4. Поздно спохватились

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…