Перейти до основного вмісту

ЩО РОБИТИ У БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЯХ?

ЩО РОБИТИ У БЕЗВИХІДНИХ СИТУАЦІЯХ?

Час від часу, в житті трапляються безвихідні ситуації (тяжка хвороба, фінансовий борг, несправедливе остаточне рішення суду, корупційна влада, яку змінити неможливо...). Це час, коли ми шукаємо виходу і потім розуміємо, що його немає. Усвідомлюємо, що жодна людина не може вирішити цю проблему, яка перед нами стоїть.
Внаслідок цієї ситуації може з’явитися апатія, депресія, розчарування. Стан, коли ми падаємо духом... Що робити у такій ситуації?
Прекрасну відповідь на це життєве питання можна знайти у 18 розділі Євангелії від Луки з 1 по 8 вірш. У цьому уривку описана історія про неправедного суддю, який людей не соромився і Бога не боявся. Як це схоже на наші часи... І була вдова у цьому місті, де правив цей суддя. Вона дуже довго просила суддю про допомогу - про її захист. Та він цього ніяк не хотів робити. Безвихідна ситуація. Вдова, яка немає коштів, немає зв’язків, немає нічого з одного боку, з другого боку наглий суддя, який нікого не боїться, до якого ходиш багато разів – а він нічого не робить. Що робити? Безвихідна ситуація...
Але в один день, цей неправедний суддя „зламався” і зробив те, що просила вдова. Як так, суддя, який нікого не боявся, навіть Бога, слухає якусь вдову. Відповідь криється в Ісусових словах:

„Необхідно завжди молитися і не падати духом”!

Яка розумна вдова! Вона не просто ходила до судді, вона не просто пала духом, коли один, два, три рази прийшла до цього судді. Вона ніколи не переставала молитися та діяти! Це те, що нам потрібно у безвихідних ситуаціях! Ніколи не втрачати надію, ніколи не обезневіритися, ніколи не переставати діяти після молитви! А також, ніколи не втрачати віру, що Бог сильний зробити навіть чудо у нашій ситуації. Це ті слова, якими Ісус закінчує цю історію: „Коли прийде Син людський, чи знайде Він віру на землі”. Ніколи не можна втрачати віру у Бога, у Його всемогутність, у Його особливість, які б ситуації не траплялися в нашому житті!!!

В нас будуть безвихідні ситуації! Що тоді? Найперше – не падати духом, завжди надіятися на Бога та вірити Йому! І звичайно, дуже важливо – діяти! Не можна тільки просто молитися. Будуть  ситуації, коли Бог буде побуджувати Вас щось робити в наслідок вашої молитви – тоді потрібно діяти, хоча це часто буде неприємно та нам просто не захочеться цього робити. Так само як вдові – їй не хотілося ходити багато разів і натикатися на стіну зневаги, гордині, немилосердя... Але вона йшла із надією, молитвою та  вірою в Бога – і отримала чого бажала!!! Прекрасна життя позиція – чи не так?

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…