Перейти до основного вмісту

ЩО ЗАРАЗ ВІДБУВАЄТЬСЯ В УКРАЇНІ І ЯКА МОЯ ПОЗИЦІЯ?

ЩО ЗАРАЗ ВІДБУВАЄТЬСЯ В УКРАЇНІ І ЯКА МОЯ ПОЗИЦІЯ?

В Україні сьогодні відбувається беззаконня. В нашій державі процвітає корупція, обман, хамство, непрофесійність… Хтось нагло обкрадає громадян і каже, щоб ми мовчали… ХТОСЬ ХОЧЕ, ЩОБ МИ СТАЛИ РАБАМИ СИСТЕМИ.
Влада, яка б мала з цими негативними явищами боротися не тільки стала осторонь цих безбожних процесів, але натомість очолює ці страшні тенденції. Влада краде, вона обманює, вчиняє кровавий терор… чи ми можемо за цим просто спостерігати?
Ми сьогодні стоїмо на грані вибору. Або жити в кримінальній, корупційній, бандитські державі, або чинити спротив злу та побудувати справедливу, економічно розвинену, красиву, духовну Україну.
Очевидно, що сьогодні в Україні відбувається боротьба зла із добром. Боротьба з неправдою депутатів, з репресіями влади, з її жорстоким обманом своїх власних людей!
Я не знаю, за які беззаконня ми отримали таких очільників. Але факт залишається фактом. Нам потрібно благати Господа, щоб Він допоміг нам подолати зло в нашій державі.
Але не просто молитися! Нам життєво необхідно діяти, як це робив Неемія. Нам потрібно виявляти безбожність керівників – як це робив Іван Хреститель. Нам потрібно відстоювати наші права, як це робив Апостол Павло. Нам потрібно бути професійними, щоб іти у владу, як це робили Йосип та Даниїл. Нам потрібно говорити про справедливість, правду милість, про суд, про Царство Небесне та про Бога, як це робив Ісус!
Друзі, християни – дуже багато чого залежить саме від нас. Нас багато переконують, що ми повинні тільки молитися і стояти осторонь, оскільки церква відділена від держави. Але чи ми відділені як люди, громадяни від держави? Чи Бог відділений від держави? Чи безбожні закони, які мають вплив на нас відділені від держави? Чи корупційний чиновник, який не дає нам законного рішення відділений від держави? На всі ці питання одна відповідь – ні?

Ми повинні діяти в сьогоднішній ситуації! А яка має бути моя сьогоднішня позиція, як віруючої людини в цій ситуації?

1.         Не бути байдужим до всього, що відбувається в державі!;
2.         Обов’язково молитися. Очевидно, ми розуміємо, що без Бога ми не переможемо зло;
3.         Виявляти беззаконня органів влади через соціальні мережі, письмові заяви. Опротестовувати всі незаконні рішення. Бо коли мовчимо – кров беззаконня на нас;
4.         Публічно заявляти про правду, майбутній суд та справедливість;
5.         Помагати сьогодні тим, хто на Майдані. Оскільки вони мають нужду в Слові Божому, в хлібі та одязі;
6.         Відповідно до своєї професії допомагати безкоштовно у боротьбі добра із злом. Коли ви медик – лікувати хворих; коли юрист – представляти інтереси в судах, органах влади; коли психолог – консультувати; коли музикант – співати та грати…;
7.         Максимально поширювати інформацію про правдивий протест, а також про беззаконня. Зло та темрява бояться світла!
8.         Самому переглянути своє життя. А чи я живу чесно, чи я не даю хабарі, чи я не обманюю, не краду, не блуджу, молюся та ходжу в церкву?… зміна в державі відбувається починається з кожного з нас! Міняймося, друзі!!! Інакшого виходу в нас немає!!!

З вірою в прекрасну Україну
Сергій Гула

Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас сила І воля святая!Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…