Перейти до основного вмісту

ЩО ОЗНАЧАЄ РІЗДВО?

ЩО ОЗНАЧАЄ РІЗДВО?

Мільярди людей протягом тисячі років святкують Різдво. Свято, що є одне з найголовніших на всій планеті Земля…
Чому це свято має такий вплив, та що означає Різдво?

Різдво означає:

1.         Народження Ісуса Христа – Сина Божого, який прийшов на цей світ, щоб спасти людей від рабства гріха та подарувати вічне життя;
2.         З’явлення великої надії для людей в Ісусі Христі, щоб їм знайти: там, де хвороба – зцілення; там, де горе – радість; там, де депресія – надію; там, де смерть – життя; там, де пекло – Царство Небесне...;
3.         Відновлення відносин з Богом Отцем, які були розірвані внаслідок гріхопадіння. 
Розкаюючись в своїх гріхах та запрошуючи Ісуса Христа в своє серце – це найважливіше життєве рішення для кожної людини. Це рішення, яке відновлює відносини з Богом!
4.         З’явлення та подальша присутність Духа Святого на землі. Який може стати для кожного найближчим Другом та найкращим помічником у будь-яких справах та проблемах.  
5.         Відновлення в духовному житті. Через власні гріхи людина духовно помирає і щоб відновити духовне життя кожній людині необхідно примиритися з Богом, прийнявши Ісуса Христа. 

Різдво – це великий шанс для кожного змінити своє життя на краще! Почати Нове життя з Богом, примирившись з Ісусом. Варто в цей час щиро розкаятися в своїх гріхах та попросити Господа Ісуса Христа жити з ним. Це шанс, щоб перестати грішити, почати молитися, читати Біблію, ходити в церкву та щиро вірити в Бога! 
Зробіть це найважливіше рішення в своєму житті саме в цей Різдв’яний час – і ваше життя зміниться кардинально в кращу сторону!

Сергій Гула


Коментарі

 1. ***

  Я в новый год всупаю под крестом
  Карающим, согнувшим мои плечи.
  Меня сразил Всевышний Рождеством,
  Смиренным Агнцем – Сыном Человечьим.

  Мне в кротости Его, немой упрек,
  В Его смиреньи – стыд и обличенье.
  Он безграничный, бесконечный Бог,
  Конечностей принял ограниченье.

  Какая сцена! В мальчике Христе,
  Святое сокращенье прав и власти.
  А я промокла до мозга костей,
  Идеей независимости частной.

  При свете этой кроткой высоты,
  Так видна низость гордых побуждений,
  Слепых амбиций, подвигов пустых,
  И бесполезность личностных стремлений.

  И не возможно перед Ним стоять,
  Колени гнутся, покоряя тело,
  И хочется песчинкой малой стать,
  Что в хлев к Нему случайно залетела.

  И у примера кротости живой,
  Все меньше и все мельче становиться,
  И таять от дыхания Его,
  Чтоб наконец с Его дыханьем слиться.

  Я в новый год, не думала о нем,
  И снова перейдя его пороги,
  В душе звучит не он, а Рождество,
  Смиренный Агнец – Сын Святого Бога.

  Маргарита Коломийцева

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…