Перейти до основного вмісту

ОСОБЛИВІ РИСИ ДАВИДА, ЯКІ РОБИЛИ ЙОГО ЛЮДИНОЮ ПО СЕРЦЮ БОГА

ОСОБЛИВІ РИСИ ДАВИДА, ЯКІ РОБИЛИ ЙОГО ЛЮДИНОЮ ПО СЕРЦЮ БОГА

Давид, один із найславетніших героїв Біблії. Улюбленець Божий! Псалмоспівець, який багато зробив для Бога і свого народу.
В житті Давида булого багато подій, якими він міг хвалитися, а також і ті речі, за які було соромно. Давид грішив. Інколи робив жахливі поступки, які дорого коштували як йому, так і всьому народу.
Але через все прожите життя Давида, Господь робить висновок – Давид, мій раб, мій улюбленець – він людина по серцю моєму.
Що було особливим у Давида, чому Бог сказав про нього такі особливі слова?

Думаю, найперше - це здатність Давида каятися за свої гріхи. Він визнава свої помилки перед Богом і щиро каявся.
Ми, люди, завжди шукаємо собі оправдання в наших помилках і гріхах. Завжди хтось винний або щось винне у наших проблемах і проступках. Вміти покаятися без всякого оправдання – це те, що від нас очікує Господь, це те, що так щиро робив Давид.

Давид не був лукавим. Якщо пророк Божий виявляв його гріх – Давид не виправдовувався, а падав на своє лице і щиро просив пробачення у Бога.

Наступна риса – це щирість Давида. Він говорив Богу все, що думав. Виливав душу свою перед ним. Але разом з тим, він глибоко шанував Бога і не дозволяв собі панібратського відношення, будучи дуже близьким з Господом.

Давид щиро прославляв Бога, багато жертвував для Нього і шанобливо відносився до святині. Давид розумів, що немає нікого із Богів, окрім Господа і що йому потрібно служити і воздавати всю честь та славу!

І найголовніша риса Давида, яку б я виділив – це мистецтво постійного Богошукання.  Давид розумів Хто є основою Його життя. Давид щиро любив Бога і не мислив свого життя Без Нього. Щоб не було в житті – добро, чи лихо – Давид завжди був з Богом, усамітнюючись для щирої, непідкупної та близької молитви…

Щирість, відданість, простота, шанобливість, Богошукання – це ті риси, які були визначальними в житті Давида і які зробили його людиною по серцю Бога. Переконаний, що це ті риси, які можливо зростити кожному – головне бажання та конкретні справи…  


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…