Перейти до основного вмісту

ЯК ДУМАТИ ПРО НЕБЕСНЕ АБО ЯК ПОСТІЙНО ХОДИТИ З БОГОМ?

ЯК ДУМАТИ ПРО НЕБЕСНЕ ТА ПОСТІЙНО ХОДИТИ З БОГОМ?

Мудрий Соломон непросто так говорив, що які думки в людини – така і вона! І, дійсно, ми є те, про, що думаємо! Яка інформація наповнює нас – такі і вчинки.  Якщо злі помисли, підступ і ненависть наповнюють нас – то діла наші злі. Але якщо добро та істинна перемагають – ми будемо добрими.
Ось чому, Апостол Павло в Біблії закликає нас думати про небесне:

Отож, коли ви воскресли з Христом, то шукайте того, що вгорі, де сидить Христос по Божій правиці. Думайте про те, що вгорі, а не про те, що на землі. (Колосянам 3:1-2)  

Це саме той, найвірніший вид думок, які повинні переважати в нас щодня! Думки про небесне, думки про Бога, думки про Його царство, думки про любов, благадоть, благословення. Думки про те, як шукати небесне і самого Бога.
Очевидно, що самі по-собі ці думки рідко будуть приходити до нас. Ми маємо щось робити, щоб вони „заполонили” наш розум. І тут на перший план виходять питання – а взагалі, чи ми контролюємо хід своїх думок? Чи задумуємося ми про те, що ми думаємо? Наскільки наші думки є корисними та добрими? Чи вони просто хаотичні і нераціональні? Чи навчилися ми контролювати свої думки?
Переконаний, що цей заклик Біблії є саме в тому, що ми маємо вчитися контролювати і дисциплінувати свої думки! Все погане повинно бути вилучене із нашої голови, а всі, не просто хороші, а Божі думки мають заполонити наш розум. І це наша відповідальність.

Ось деякі рекомендації для того, щоб завжди мислити про те, що в Горі, отже протягом дня:

-                   співайте у своєму розумі для Бога духовних пісень;
-                   роздумуйте над Божим словом, а для цього вивчайте окремі місця писання з Біблії на пам’ять;
-                   дякуйте Богу навіть за найдрібнішу річ;
-                   моліться перед кожною справою, яку маєте виконувати;
-                   тримайте Бога завжди в розумі – і постарайтесь частіше говорити з Ним;
-                   думайте про Небеса, про Ісуса Христа, про ангелів, про Царство Небесне – як воно буде, коли Ви будете там;
-                   діліться з Богом з всіма своїми переживаннями чи важкі вони, чи радісні; чи Вам сумно, чи Ви щасливі.
-                   задавайте Богу питання та навчіться радитись з Ним. А для цього знаходьте час, щоб побути на самоті, в тиші, очікуючи Господа;
-                    моліться кожного ранку, перед сном, за прийомом їжі, перед зустріччю, перед поїздкою – перед всіма регулярними справами;
-                   сприймайте по-більше духовної інформації – дивіться, слухайте проповіді, читайте Біблію та духовні книги, слухайте духовну музику, спілкуйтеся з духовними людьми.

І коли ми будете так робити, ми не тільки будемо думати про духовне, але це буде привід для нас, щоб постійно бути з Богом, а – це найпрекрасніше, що тільки може бути в нашому житті.


Сергій Гула  

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…