Перейти до основного вмісту

СИЛА У ГОСПОДА

СИЛА У ГОСПОДА

Безсилля – один із найбільш поширених факторів у сучасному світі. Не вистачає сил, щоб жити, творити, приносити плоди, бути успішним, здоровим, щасливим.
Очевидно, що кожен має потребу, щоб бути сильним в тілі, в душі і в дусі. І головне тут питання – де знайти джерело цієї необхідної сили?
Кожен шукає, де може: у собі, у грошах, у підтримці інших, у Бозі… і Давид, герой Божий, також шукав силу в Господа. Молячись і шукаючи Його лице він одного разу почув дивовижну річ:

Один раз Бог сказав, а двічі я чув, що сила у Бога!
(Псалом 61:12)

Головне тут – що Давид в один момент зрозумів, що, дійсно, сила то у Бога. Він володіє нею повністю. І саме в Нього ми можемо отримати її.
Чи усвідомлюємо це ми – де джерело нашої сили? Що ми робимо для цього, щоб ця сила стала реальністю нашого життя? Чи шукаємо і прагнемо її? Чи просимо у Бога, щоб Він укріпляв нас своєю силою? Чи продовжуємо жити і боротися покладаючись на свої сили?
Сила у Бозі! Але вона не автоматично стає нашою – ні! Усвідомлення свого безсилля та де істинне джерело сили – перший і необхідний чинник укріплення від Господа. Постійне шукання Його та прагнення діяти в Господній силі – друга необхідна умова жити в цій небесній силі! Дія в Божій силі і постійне прославлення та дякування Господові – підстава збереження цієї сили.
Шукаймо Господа, укріпляймося не своєю силою, не силою світу цього, а силою Бога, постійно будьмо вдячні та впокорені перед Ним – ось, ці необхідні кроки, щоб ми могли сказати, як Апостол Павло:

У тому й працюю я, борючися силою Його, яка сильно діє в мені. (Колосянам 1:29)

Сергій Гула

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…