Перейти до основного вмісту

БІБЛІЯ – ГОЛОВНА КНИГА ЖИТТЯ?

БІБЛІЯ – ГОЛОВНА КНИГА ЖИТТЯ?

Біблія – Книга книг, яка існує тисячі років і залишається і сьогодні надзвичайно актуальною. Це єдина Книга, яка перекладена на найбільшу кількість мов і яка має найбільше поширення у всьому світі. 
Чому така особливість у цієї Книги? Чому вона не втрачає своєю популярності протягом століть? Пояснення може бути лише одним Біблія – це Слово Бога для людей!
Бог розумів, що створюючи людину їй необхідні настанови для щасливого і успішного життя. Що потрібні правила у відносних з людьми, у формуванні цивільних і професійних відносин. Потрібні підвали існування всього людства. Тому і послав своє Слово у вигляді Біблії для того, щоб ми його ретельно знали та виконували.
А яке наше відношення до Біблії? Чи вона стала для нас найголовнішою книгою життя? Чи черпаємо мудрості від неї? Чи пізнаємо Бога і самих себе, читаючи Біблію?
Переконаний, що саме від того, як ми відносимося до Біблії багато в чому і залежить рівень нашого щастя та успіху. І нам потрібно зробити все для того, що досліджувати, вивчати Біблію, як це робив Ездра:

Бо Ездра приготовив своє серце досліджувати Господнього Закона, і виконувати його, і навчати в Ізраїлі устава та права. (Ездре 7:10)

Ось це є правильним відношенням до Біблії. Розположити своє серце, організувати себе, щоб вивчати Слово Боже! Якщо ми не захочемо і не виділимо окремий час, щоб працювати з Біблією – ми не будемо її знати. Якщо ми не будемо молитися до Господа, щоб Він відкрив для нас тайни Його Слова – воно залишиться для нас закритим.
Наступний важливий етап правильного відношення до Бога і Його Слова, коли ми, засвоївши його починаємо його виконувати. І, дійсно, мало знати Боже Слово – його ще потрібно виконувати. Підкорити свою волю, свій характер, свої вчинки для того, щоб поступати так, як хоче Бог, як сказано в Його слові. Це нелегко. Але в нас завжди є вибір як поступати – краще вибрати робити так, як це передбачає Біблія – і від цього будемо мати велике добро.
І фінальний етап правильного відношення до Біблії, знаючи її та виконуючи її – навчати людей Божому слову. Бог любить, коли ми ділимося Його словом і наставляємо людей в Його істинні. Бо так люди спасаються та живуть Божим життям. Ми маємо вчити Божому слову себе, свою сім`ю, своїх дітей, друзів, колег, великі аудиторії.

Трепетне відношення до Біблії, дисципліна постійного її вивчення, щоденне ходіння в заповідях Божих і настанова оточуючих в істинні Слова Божого - це саме те відношення, яке очікує від нас Бог щодо Його Слова!

Сергій Гула


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…