Перейти до основного вмісту

ХТО СТАНЕ НАСТУПНИМ ОЧІЛЬНИКОМ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (МП)?

ХТО СТАНЕ НАСТУПНИМ ОЧІЛЬНИКОМ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (МП)?

Це питання є сьогодні не тільки надзвичайно важливим, але і доленосним для всієї православної церкви.
За повідомленням Української правди місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій є найбільш імовірним кандидатом на пост предстоятеля Української православної церкви Московського патріархата.
"Важливо, щоб у людини були хороші очі, він повинен бути від лона Церкви, а не від політики. Таке чарівність була у Володимира (помер предстоятеля УПЦ - ред.), така чарівність є і у Онуфрія", - сказав отець Андрій.
Другим можливим кандидатом протодиякон вважає митрополита Тернопільського і Кременецького Сергія.
Однак, за словами диякона, в силу дружби, яка зв'язує двох митрополитів з часів навчання в московських духовних школах, владика Сергій, на думку отця Андрія, швидше за все відмовиться від предстоятельського палиці на користь митрополита Онуфрія.
Крім того, незважаючи на те, що "митрополит Онуфрій ніколи не робив церковної кар'єри", "церковний народ його дуже любить", вважає отець Андрій, який був частим гостем на Україні.
"У інших - інші таланти, але немає духовної аури", - вважає протодиякон.

Митрополит Онуфрій може очолити УПЦ МП
Фото: orthodox.com.ua
Вибори предстоятеля УПЦ пройдуть 13 серпня на Соборі єпископів УПЦ, там і все вирішиться…
Надіємося, що Православна церква за часів нового керівника стане провідником духовного відродження в Україні, про що і молимось.

Сергій Гула

За матеріалами Української правди


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…