Перейти до основного вмісту

ТАЇНСТВО ЗАРОДЖЕННЯ ЛЮДСЬКОГО ЖИТТЯ, ФОТО, ЯКІ ВРАЖАЮТЬ...

ТАЇНСТВО ЗАРОДЖЕННЯ ЛЮДСЬКОГО ЖИТТЯ, ФОТО, ЯКІ ВРАЖАЮТЬ... 
ЦЕ, ДІЙСНО, БОЖЕ ЧУДО!

Як зароджується людське життя? Фотограф Леннарт Нільсон витратив 10 років свого життя на те, щоб зняти еволюцію ембріона від зачаття до народження дитини.
Міжнародну популярність Нільсон отримав в 1965, коли журнал LIFE опублікував 16 сторінок фотографій людського ембріона.  З дитинства мікроскоп і фотоапарат були головними захопленнями Нільсона, який хотів показати всьому світові красу людського тіла на клітинному рівні.
Фотографії людського зародка Нільсону вдалося отримати ще в 1957 році, але вони були ще недостатньо ефектні для того, щоб демонструвати їх широкій громадськості. Отримати найбільш точні і барвисті знімки йому допоміг цистоскоп - медичний прилад, за допомогою якого оглядають сечовий міхур зсередини.
Нільсон прикріпив до нього камеру і світловод і зробив тисячі знімків життя малюка всередині матки. Так вмілі руки Леннарта Нільсона створили диво: показали всьому світу таїнство зародження людського життя.Сперматозоїд в матковій трубі рухається назустріч яйцеклітині


Яйцеклітина 


Доленосна зустріч Один з 200 мільйонів батьківських сперматозоїдів прорвав оболонку яйцеклітини Сперматозоїд в розрізі. У голівці міститься весь генетичний матеріал. 
Через тиждень зародок, ковзаючи вниз по фаллопієвій трубі, переселяється в матку 


Ще через тиждень ембріон прикріплюється до слизової матки 


22 день розвитку ембріона. Сіра речовина - це майбутній головний мозок 


На 18-й день у зародка починає пульсувати серце


28-й день після запліднення 


5 тижнів, довжина 9 мм, вже вгадується обличчя з отворами для рота, ніздрів і очей 


40 днів. Зовнішні клітини зародка зрослися з рихлою поверхнею матки і утворюють плаценту 


8 тижнів 


10 тижнів. Повіки вже напіввідкриті. Протягом кількох днів вони сформуються повністю. 


10 тижнів. Малюк вже використовує руки для вивчення оточення


 Крізь тонку шкіру можна бачити мережу кровоносних судин 


18 тижнів. Зародок може сприймати звуки з зовнішнього світу


36 тижнів. Через місяць малюк з'явиться на світ. 


І хто після цього може сказати, що ненародженна дитина не є людиною?Сергій ГулаКоментарі

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…