Перейти до основного вмісту

ЯКЩО Б НЕ НАРОДИВСЯ ІСУС…

ЯКЩО Б НЕ НАРОДИВСЯ ІСУС…

А дійсно, щоб було б, якби не народився Ісус, для когось Бог, для когось пророк, для когось видатна особистість, вчення, Якого ось уже тисячі років залишається найпопулярнішим.
Яка була місія Ісуса Христа, що Він зробив такого, що Його запам`ятав світ продовжуючи Його обожнювати, наслідувати, цитувати, не погоджуватись, не визнавати…
Біблія, як першоджерело, в якій надзвичайно багато інформації про Ісуса, визначає ряд фактів, що пов`язані змісією Ісуса Христа:

1 – Ісус прийшов у світ, як Син Божий, бувши сам Богом, але прийняв образ людини, щоб спасти її від їхніх же гріхів.
Люди звикли грішити, гріх став панівним для людини і  гріх є тим, який знищує людину. Звідки так багато хворіб, до прикладу статевих (снід, сифиліс…), як наслідок гріха блуда та перелюбодіяння. Люди хочуть мати вільний секс, наслідком чого є різноманітність смертельних захворювань. Гріх має силу, ось чому багато людей є залежним та не можуть звільнитися від найрізноманітніших гріховних пороків. Тому єдиний, хто зміг би людям дати благодать та силу над гріхом був і є Ісус, який переміг гріх у власному тілі і засудив його на хресті.
Отже – перша і основна місія Ісуса Христа була в тому, щоб дати спасіння людям від рабства гріха в якому погруз весь світ і не було в Нікому іншому спасіння.
Христос для волі нас визволив. Тож стійте в ній та не піддавайтеся знову в ярмо рабства!
(Галатам 5:1)

2 – щоб дати людям життя вічне, можливість після смерті осягнути рай, Царство Небесне.
Хочемо ми цього чи ні – життя після смерті існує, оскільки аксіомою є те, що душа людини є безсмертною. Саме земним життям людина визначає де вона проведе вічність – в раю чи в пеклі. Якщо людина прийме і повірить в Ісуса Христа, за час свого земного життя і буде намагатися жити праведно – людина досягне Царства Божого, а якщо людина так і не визнає Христа і буде жити так, як вона хоче – то її, на жаль, після смерті чекає пекло.
Але я тому був помилуваний, щоб у мені першому Ісус Христос показав усе довготерпіння, — як приклад для тих, що мають повірити в нього на вічне життя.
(1Тимофію 1:16)

3 – Ісус є цілителем не тільки людських душ, але і тіл. Христос дуже багато людей зцілював під час свого земного життя, але і продовжує це робити і сьогодні, тому що Він залишається Богом, який любить людей та допомагає їм, уздоровлюючи їх.
Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий!
(Євреям 13:8)

Він тілом Своїм Сам підніс гріхи наші на дерево, щоб ми вмерли для гріхів та для праведности жили; Його ранами ви вздоровилися.
(1Петра 2:24)

4 – Ісус Христос прийшов, щоб перемогти царство сатани, царство зла та горя. Щоб люди вже не належали цьому царству, а щоб могли вже на землі жити в Царстві Ісуса Христа, щоб Його милість, любов, істинна, благословіння поширювалися на нас. Оскільки поки ми в царстві сатани (а весь світ, на жаль, зараз знаходиться у цьому царстві) – на нас не можуть поширюватись Божі благословіння у всіх їх повноті.
Роззброївши влади й начальства, сміливо їх вивів на посміховисько, перемігши їх на хресті!
(Колосянам 2:15)
що визволив нас із влади сатани й перевів нас до Царства Свого улюбленого Сина, в Якім маємо відкуплення і прощення гріхів.
(Колосянам 1:13,14)

5 – Ісус залишив фундаментальні принципи для успішного та щасливого життя людини. Кому, як не Богу знати найкраще як людині жити, щоб бути успішними, щасливими та здоровими – саме Бог володіє цією мудрістю і Він радо поділився ними з людьми – питання в тому – чи ми хочемо їх знати та виконувати!!!
Унікально, але основне завдання, яке виконував Ісус на землі – було проповідь та навчання, очевидно, що саме і в цьому є найбільша проблема життя людини – не знання Божого задуму на власне щасливе, здорове, успішне життя.
Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі.
(Ісуса Навина 1:8)

6 – Ісус народився для того, щоб ми прагнули з Ним до досконалості власного життя. У нас в кожного заложений величезний потенціал, багато дарів та талантів. Але, на жаль, дослідження показують, що людина, за час земного життя, реалізовує свій потенціал максимум на 5%, всього лиш!!! З Ісусом – ми можемо більше, знаючи своє життєве покликання та отримуючи силу та мудрість від Бога, щоб його реалізувати.
Його ми проповідуємо, нагадуючи кожній людині й навчаючи кожну людину всякої мудрости, щоб учинити кожну людину досконалою в Христі.
(Колосянам 1:28)
Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний!
(Матвія 5:48)

7 – і переконаний найголовніша місія Ісуса Христа була в тому, щоб відновити наші відносини з Небесним Батьком, що є основою нашого людського життя – це перше призначення для людини – мати тісні відносини з Богом, що базуються на любові. Не маючи цього – людина позбавлена найголовнішого у житті!!!
Ісус своїм життям показав нам любов Отця, Його милість та милосердя. Ісус показав нам стандарт відносин з Небесним Отцем постійно перебуваючи в молитві, спілкування та глибокій любові.
А за них Я посвячую в жертву Самого Себе, щоб освячені правдою стали й вони. Щоб були всі одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб одно були в Нас і вони, щоб увірував світ, що Мене Ти послав.
Я у них, а Ти у Мені, щоб були досконалі в одно, і щоб пізнав світ, що послав Мене Ти, і що їх полюбив Ти, як Мене полюбив.
Я ж Ім'я Твоє їм об'явив й об'являтиму, щоб любов, що Ти нею Мене полюбив, була в них, а Я в них!…
(Івана 17:19-26)

Тож, якби не народився Ісус у нас би не було б спасіння, життя вічного, свободи від гріха, відновлених відносин з Небесним Отцем, перемоги над царством сатани, не мали б надію на зцілення, щастя та успіх.

Давайте вивчемо глибше цю унікальну особистість Бога-людину – Ісуса Христа!!! 

Коментарі

  1. Вірні слова! Дай, Боже, любові, сердечної мудрості, чуттєвості, виваженості!

    "Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!" (Луки 2:14)

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду

Ефективна правова допомога

МОЛИТВА – ВІРУЮ, як основа християнського світогляду
Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в Єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх віків, Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, рожденного, несотворенного, єдиносущного з Отцем, що через Нього все сталося. Він для нас, людей, і ради нашого спасіння зійшов з небес, і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. І розп'ятий був за нас при Понтії Пилаті, і страждав, і був похований. І воскрес на третій день, як було написано. І возніся на небо, і сидить праворуч Отця.

І знову прийде у славі судити живих і мертвих, і Царству Його не буде кінця.  І в Духа Святого, Господа Животворчого, що від Отця походить, що Йому з Отцем і Сином однакове поклоніння і однакова слава, що говорив через пророків. В Єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення грі…

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ

МОЛИТВА ПРО ДОПОМОГУ
Господи, я знаю, що Ти єдиний мій Помічник у тій складній ситуації, яку я переживаю (розкажіть її і попросіть те вирішення, яке б Ви хотіли). Я віддаюсь в Твої руки і прошу, щоб Ти простив всі мої гріхи та позбавив мене від всякого прокляття. Я прошу, щоб Ти був від сьогодні і назавжди моїм Господом та Спасителем. Я знаю, що коли свої очі я зводжу на небеса, то звідти прийде мені допомога, я вірю, що мені допомога від Тебе, бо Ти вчинив небо й землю і для Тебе немає нічого неможливого! Ти не даси захитатись нозі моїй, не здрімає мій Сторож: оце не дрімає й не спить мій Сторож! Господь то мій Сторож, Господь моя тінь при правиці моїй; Удень сонце не вдарить мене, ані місяць вночі! Господь стерегтиме мене від усякого зла, стерегтиме Він душу мою; Господь стерегтиме мій вихід та вхід відтепер аж навіки! І за це я славлю Тебе, мій Бог і надзвичайно дякую,  в ім’я Ісуса Христа, Амінь.
Сергій Гула

ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕЗРУЧНО ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація

Ефективна правова допомога
ПРО ТЕ, ПРО ЩО НЕ ЛЮБЛЯТЬ ГОВОРИТИ – анонізм, маструбація
Дійсно - це питання достатньо делікатне і дуже дискусійне. Одні говорять, що маструбація, анонізм гріх, інші - що це нормальна життєва потреба людини. Це непросте питання, особливо для молодих і неодружених людей, а також і для віруючих, оскільки вони на роздоріжжі: "все ж таки, це гріх чи не гріх?...". 
В Біблії достатньо сказано щодо цього питання:  1 - це про Онана (звідки і пішов термін анонізм), який намірино виливав своє насіння на землю, не бажаючи запліднити дружину свого померлого брата, що було гріхом в очах Богом (Буття 38:9-10). 2 - це згадка малакій в 1 посланні до Коринтян 6 глава, 9 вірш, де є опис тих, хто не попаде в Царство Боже, серед них є так звані «малакії».  Малакія - від грецької "м`який", м`якотілий, той, хто легко піддається тиску. В новогрецікій мові Малакія переводиться як анонізм, відповідно - "малакас" переводиться як аноніст. Тобто в Біблії (1 Кори…